טיפים לשיפור חיי המין של האישה

ד"ר שרגא וקסלר יודע המון על מין (ברור, זאת העבודה שלו). רק בגלל שאנחנו כ"כ נחמדים (וגם בגלל שאנחנו עובדים ביחד) הוא הסכים לתת לנו את רשימת הטיפים שלו לשיפור חיי המין של נשים. בנות ובנים, נא להפנים
ד``ר שרגא וקסלר
| 053-4877812 | 25/03/2006 |
צפיות: 10,107
דירוג: 3.0 מתוך 2 הצבעות
התקבלו 2 דירוגים בציון ממוצע 3.0 מתוך 5
איך גורמים לגרוי הדגדגן? מנסים תנוחות בהן לך יש שליטה על הקצב ועל התנועות. כאשר את נמצאת מעליו, את קובעת את הקצב ואת מהלך העניינים. כאשר התנוחה היא מיסיונרית, זאת אומרת שהוא עליך, הגביהי את אזור האגן שלך באמצעות כרית כדי ליצור מגע טוב יותר עם הדגדגן ועם נקודת הג'י.

מה חשיבות הכווץ וההרפיה של שרירי הנרתיק? כווץ והרפיה של שרירי הנרתיק, תוך כדי הסקס, מגדילה את ההנאה על ידי אחיזה טובה יותר והדוקה יותר את הפין והשגת חיכוך גדול יותר.

איך יכולה הנשימה לעזור? בזמן הסקס, במיוחד כשהוא "מתחמם", עברי לנשימות עמוקות וסדירות. שמירה על קצב תנועות איטי, מלווה בקצב מקביל של נשימות, מביא לזרימת דם טובה יותר לנרתיק ולאורגזמות חזקות יותר.

נסית פעם לעמוד מול המראה ולאהוב את עצמך? עמדי בעירום מלא מול מראה והביטי היטב על כל חלקי גופך ומכל הכוונים. תתרכזי בחלקים שאותם את אוהבת במיוחד. עשי זאת כל יום. התרגולת הזאת תוסיף לביטחון העצמי שלך תוך כדי הסקס עצמו.

חקרי את גופך באמצעות בן זוגך השתמשי בבן זוגך על מנת ללמוד את גופך. הוליכי את האצבעות שלו למקומות שונים בגופך וראי מה תרגישי.

סקס עושים לא רק במיטה לעתים היציאה מהשגרה היא שעושה את העניין. נסי לעשות סקס בטבע, במחסן, במטבח.

להשתחרר מדאגות כשאת חופשיה מדאגות ההנאה גדלה. המוח שלנו לעתים "תפוס" בטרדות כמו: מה עושים עכשיו? לימדי לומר לעצמך: "זה טיבעו של המוח האנושי - להיות מוטרד" ועברי מיד למצב חסר דאגות וטרדות.

ללמוד, ללמוד וללמוד לא רק דוקטורים צריכים לקרוא ספרות מקצועית. השתלמות במין ניתן לעשות בחנויות סקס, בסרטי וידאו טובים ובאתרי אינטרנט.

לאהבה יש ריח טוב רבות מכן חושבות שהריח שלכן מהנרתיק הוא דוחה ולא טוב. אתן טועות. הובילו את האצבעות שלו אל הדגדגן שלכן ומשם לאפו. עכשיו תחכו לראות מה יקרה.

מגע עור עודדי את בן זוגך ללטף את גופך גם ב"סתם" מקומות. משחק של מגעים על העור מעצים את התשוקה המינית.

למדי את בן זוגך את מה שאת אוהבת את כבר יודעת מה את אוהבת שיעשו לך. אל תתביישי. פשוט למדי את בן זוגך את התורה והוא כתלמיד טוב ישמח לתרגל את מה שלמד.

לאתר "גניקולוג.net" של ד"ר שרגא וקסלר

דרג עד כמה מאמר זה עזר לך

עזר מאד

עזר

טוב

עזר קצת

לא עזר


* המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר. כל המסתמך על המידע המוצג עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה בכפוף לתנאי השימוש באתר

לקביעת תור עם ד"ר שרגא וקסלר
רופא נשים בכיר
גניקולוג נשים בכיר מחלות עריה, צוואר הרחם וקונדילומה בגברים ובנשים, מנהל מכון שער לבריאות האישה והגבר