טיפול ייחודי במכשיר הXeo מבית Cutera

פיגמנטציה, קופרוז וקמטוטים של העור, כל אלה בעיות נפוצות שמתפתחות עם הגיל ומחמירות בחשיפה לשמש. בעזרת המכשיר קסאו אפשר לטפל בבעיות אלה ואף למנוע אותן מראש
לילך קפלן
| 12/04/2018 |
צפיות: 5,392
דירוג: 4.4 מתוך 9 הצבעות
התקבלו 9 דירוגים בציון ממוצע 4.4 מתוך 5
אנחנו חיים במדינה שטופת שמש, רובינו סובלים מפיגמנטציה ומכתמי שמש באזורים החשופים לשמש, כמו הפנים, גב כף היד ואזור המחשוף. כמו כן, ישנן פיגמנטציות נוספות הקשורות לגיל ומבוססות יותר על הצטברות ליפופיסין ופחות על המלנין, וסוגים אחרים כמו פיגמנטציה הורמונלית, מלזמה שקוראת כתוצאה מהריונות, גלולות ופיגמנטציה בעקבות חשיפה לשמש אשר באה לידי ביטוי בכתמים סימטריים בדרך כלל בלחיים, באזור השפה העליונה ובפרפר באזור המצח, וזו האחרונה מאוד קשה לטיפול.

יש לכן שאלות? היכנסו לפורומים:
פורום אקנה-רוזציאה
פורום קוסמטיקה פרא רפואית

בכל אלה אפשר לטפל בקלות בעזרת מכשיר ה-קסאו – Xeo. זוהי למעשה פלטפורמה חדשנית של לייזר ושל IPL תוצרת ארצות הברית. למכשיר שבע ידיות והוא מטפל באינדיקציות שונות בפנים ובשאר הגוף. את הידיות השונות מתאימים על פי האינדיקציות שבהן רוצים לטפל.

קסאו לטיפול בפיגמנטצית שמש ובמלזמה

בעזרת ידית מיוחדת בשם ג'נסיס ובסדרת טיפולים אחת לחודש, עד עשרה טיפולים סך הכול, ניתן לשפר מאוד את המלזמה. את הפיגמנטציה שמתפתחת בעקבות חשיפה לשמש ניתן ממש להעלים בעזרת ידית ה-Lamlight, במקרה הזה מדובר בסדרה של עד חמישה טיפולים בהפרש של חודש האחד מהשני. יש להביא בחשבון שמיד לאחר הטיפול ישנה התכהות של הכתם, המאקרופאגים מזהים את ההתכהות כחומר פסולת, ולאט לאט מפרקים את הכתם. לאחר שבוע ישנה התבהרות, עם הזמן ועם הטיפולים הפיגמנטציה מתבהרת עד לקבלת צבע עור הומוגני ואחיד. במהלך הטיפולים יש למרוח קרם הגנה ולהיזהר מחשיפה לשמש.

אינדיקציה נוספת שאפשר ליהנות ממנה עם מכשיר הקסאו היא טיפול בקמטים, במיוחד אלו שסביב לשפה העליונה, לשם לא ניתן להזריק כיוון שהזרקה של חומצה היאלורונית תיצור נפיחות גדולה, כך שכל שנותר לנו הוא לבצע פילינג מכני בעזרת ידית ה-Pearl Fractional שפוצעת את העור באופן מבוקר עד לשכבת הדרמיס וגורמת לייצור מוגבר של קולגן, של אלסטין ושל רקמת חיבור.

תהליך ההחלמה נמשך בין חמישה לשבעה ימים. במהלך זמן זה יש למרוח וזלין לריכוך העור פעמיים שלוש ביום. לאחר כשבוע העור נראה במצב טוב. תוצאות סופיות של שיפור עומק הקמטים והחלקה של העור רואים אחרי כשלושה חודשים. חודשיים אחרי טיפול שכזה רצוי לעשות טיפול או שניים עם ידית הג'נסיס שעובדת גם על רקמת העור ומעודדת חידוש של ייצור הקולגן והאלסטין אשר משפר את מרקם העור, כך שהתוצאה תהיה מושלמת.

הלייזר שמעלים נימים וקופרוז

וורידים, נימים וקופרוז זו בעיה שמציקה להרבה מאוד נשים. ידית הלייזר של מכשיר הקסאו בפרמטרים השונים שהיא מציעה מסוגלת להעלים את האדמומיות שבפנים ואף לטפל בנימים ובוורידים, אם הם מצויים בכנפי האף, בסנטר או שמא הם פרושים להם ברגליים. בדרך כלל בתוך טיפול אחד עד שניים כשאנו מתאימים את הפרמטרים השונים על פי גודל הנים או הווריד, ניתן לצרוב את הנים או את הווריד ולהעלימו לאלתר. הטיפול מעט לא נעים, אך הסבל שווה את התוצאה – פנים ורגליים חלקות מוורידים או נימים.

קוסמטיקה מונעת בעזרת מכשיר קסאו

ניתן לטפל עם מכשיר הקסאו גם במרקם העור ולשוות לו מראה אחיד, לטפל בקמטוטים הקטנים וכן לטפל בגוון העור באזור הפנים, הצוואר והמחשוף. לאחר הטיפול רצוי לבצע החדרה של חומרים פעילים לתוך השכבה העמוקה של העור על מנת שהללו ישפיעו על יצור הקולגן והאלסטין.
ידית נוספת מטפלת באופן ספציפי במיצוק והיא מצוינת למיצוק של הצוואר.
לסיכום, אוכל לומר שככל שנקדים להשתמש במכשור מתקדם לטיפול בפנים ובגוף כך נדחה את תהליך הזדקנות הפנים והגוף. כמו ברפואה מונעת, יש גם קוסמטיקה מונעת, וחשוב מאוד להבין שכאשר נזכרים לטפל בגיל מאוחר מידי, כאשר הקמטים כבר עמוקים מידי, נזקקים לסכין המנתחים, אזי הטכנולוגיות הקוסמטיות פחות עוזרות. לכן, ככל שנקדים להשתמש בחומרים פעילים ובמכשור מתקדם, כן ייטב.

לילך קפלן – היחידה לדרמוקוסמטיקה, דובנוב 10, קומה 4, תל אביב

דרג עד כמה מאמר זה עזר לך

עזר מאד

עזר

טוב

עזר קצת

לא עזר


* המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר. כל המסתמך על המידע המוצג עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה בכפוף לתנאי השימוש באתר