מה מלמדים אותנו ריחות גופנו?

ריחות גוף אינם תופעה חריגה, אך לפעמים הם יכולים להעיד על בעיה בריאותית או על הרגלי תזונה לקויים. אבחון אירידולוגי וטיפול נטורופתי יכולים לפתור את הבעיה
דירוג: 4.0 מתוך 1 הצבעות
התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5
חום הקיץ מגביר את הריחות, את הנעימים ואת אלה שפחות – משב פריחה קיצית נעימה או ריח שתן מהמדרכה, וכך גם את ריחות הגוף.

לא מזמן הגיעה אלי אישה בת 42 שסבלה מריח רע מהגוף, למרות שהתקלחה מספר פעמים ביום והתבשמה. תשאלתי אותה על הרגלי האכילה שלה ועל אורח חייה. מתברר שהייתה בעיצומה של דיאטת חלבונים, המבוססת על ביצים, עוף ובשר בקר עם ירקות.

באבחון האירידולוגי ראיתי בבירור שהיא סובלת מחומציות יתר ברקמות, מה שגורם לריח חריף בהפרשות הגוף. ייעצתי להפסיק עם דיאטת החלבונים ונתתי תפריט חדש, המורכב מתזונה בסיסית יותר. בנוסף המלצתי לקחת את תוסף צמחי המרפא IridoClear, בכדי לנקות את הגוף מן החומציות.

כעבור שלושה חודשים הריח הרע עבר לחלוטין והיא אף רזתה הודות לתפריט החדש.

למה זה קורה?

בלוטות הריח שלנו, השתן, בלוטות הזיעה, בלוטות הרוק וההפרשות המיניות, כל אלה משחררים כימיקלים אשר ביחד יוצרים את הריח הייחודי של כל אחד ואחד מאתנו. ריחות גורמים לתגובות רגשיות חזקות, הכוללות זיכרונות ואסוציאציות, עונג או רתיעה ואף משיכה מינית.

למעשה, ריח גוף נעים מעיד על כך שאנו בריאים וריח גוף רע הוא סימן אזהרה.

אנו יכולים לשפר את הריח שלנו מבפנים ולהבין מה הגוף מנסה לשדר לנו באמצעות הריחות שהוא מפריש. אין זה נכון שמי שמזיע יותר, מסריח יותר. להזיע זה חשוב כיוון שההזעה מנקה את הגוף. מסיבה זו חשוב מאד לשתות הרבה מים. המים ינקו את הגוף דרך הכליות באמצעות דילול השתן, וגם דרך הזיעה.

תופעת לוואי של ביצוע ניקוי פנימי היא שיפור ריח הגוף. לכן חשוב לבצע תהליך של ניקוי רעלים מהכבד והכליות ולהקפיד על תזונה טבעונית נקייה מכימיקלים כדי לשמר את הגוף נקי מרעלים.

ישנם גם מצבים קיצוניים שבעקבות מצב גנטי נדיר בשם "תסמונת צחנת הדג", לשתן, לזיעה ולשאר הפרשות הגוף יש ריח של דגים. במצב זה הגוף אינו מסוגל לפרק טרי-מתיל אמין מהמזון, מה שגורם להצטברותו בגוף ולהפרשתו בין היתר בזיעה ובשתן.

מצבים נוספים בהם עלולים להיווצר ריחות גוף לא נעימים הם:

• סוכרת עלולה לגרום לריח של אצטון
• חוסר תפקוד של המערכת הסילוקית של הכבד והכליות עלול להשפיע על ריחות הגוף
• תפקוד לא תקין של בלוטת התריס עלול להגביר הזעה
• סטרס מגביר הזעה
• עצירות כרונית משפיעה על ריח הגוף
• קנדידה משפיעה על ריח הגוף

באבחון האירידולוגי בקשתית העין ניתן לראות את מקור הבעיה ולהתאים בצורה מדויקת יותר את הטיפול.

לא חייבים להגיע למקרי קיצון כמו אלו כדי לשמור על ריח גוף נעים. שמרו על תזונה מתאימה, על אורח חיים בריא, על מצב נפשי ומנטלי נינוח והיעזרו בכמה טיפים פשוטים, וגם אתם תריחו כמו שושנה.

מערכת העיכול והבל פה

תפקוד לקוי של מערכת העיכול עלול לגרום לריח גוף לא נעים ולריח צואה חריף. אם הצואה כהה מאוד ובעלת ריח חריף במיוחד, חשוב להיבדק כדי לשלול מצב של דם סמוי בשתן. כמו כן, הבל פה בעל ריח לא נעים מקורו מהקיבה במרבית המקרים.

הפה הוא האיבר הראשון של מערכת העיכול. מסיבה זו כדאי להקפיד על היגיינת פה, לבדוק שהחניכיים בסדר ושאין שיניים רקובות וחורים.

כמו כן חשוב לבדוק ברמה העמוקה יותר את שאר חלקי מערכת העיכול:

אם יש עצירות ניתן לטפל בה בדרכים טבעיות וזה יכול לעזור מאוד לריח הגוף וההפרשות. אני ממליצה על צריכה יומית של פרוביוטיקה, בתוסף או בנוזל.

מצב כרוני של צרבות וריפלוקסים גורם להבל פה לא נעים. הם יכולים לנבוע ממספר סיבות – חיידק הליקובקטור פילורי היושב בקיבה, חוסר באנזימי עיכול, אכילת מזונות חומציים או קנדידה.

מצבים נוספים שעלולים לגרום לריח רע מהפה:

• מחלות סיסטמיות, כמו מחלות כליה, אי-ספיקת כבד וסוכרת אשר גורמת לריח המזכיר אצטון.
• נטילת תרופות המשפיעות על חילוף החומרים או גורמות להפרעה בייצור הרוק בפה וליובש בפה.

סיבות אלו ניתנות לאבחון בקשתית העין, גם לפני שהן מתפתחות למצב בולט.

דרכי פעולה

• ניקוי רעלים מן הכבד והכליות – שהמסננים של הגוף יהיו נקיים ויתפקדו ביעילות.
• הבל פה לא נעים – לרכוש תערובת שמנים טבעית לשטיפת הפה מחנויות שמתמחות בצמחי מרפא
ושמנים.
• דלקת חניכיים – ניתן לטפל על ידי פרוביוטיקה נוזלית בשילוב טיפול אצל רופא שיניים.
• אכלתם שום, בצל, עמבה וכו'? לעסו עלי פטרוזיליה. הם פוגעים בשגשוג החיידקים שבפה.
• חסימה באזור מערות האף והשקדים – נוצרת הצטברות של חיידקים. ניתן לטפל באמצעות לייזר.
• הצטברות חיידקים מאחורי הלשון - השתמשו במנקה לשון כדי לגרוף אותם.
• לדאוג ליציאות תקינות ואם יש קנדידה אז לטפל בה.

הזעה

כולנו מזיעים. כשהמצב הבריאותי תקין, בלוטות הזיעה מפרישות מים ומלח ואין ריח חריף. ריח הזיעה משתנה כשאנחנו נמצאים בסטרס, או בעקבות אכילת מאכלים מסוימים או אי שמירה על היגיינה.

מצבים של חוסר איזון גורמים להזעת יתר בבתי השחי או בכפות הידיים ובכפות הרגליים. הסיבות האפשריות הן בעיה בבלוטת התריס או סטרס קיצוני.

במקרים של סטרס אני ממליצה להיעזר בתערובת צמחי המרפא IridoRelief. היא פועלת להרגעת מערכת העצבים, מבלי לגרום לאפקט של ישנוניות.

במקרים של בעיה בבלוטת תריס ניתן להרכיב תערובת צמחים מרפא לאיזון של הבלוטה.

תזונה

האוכל שאוכלים משפיע על ריח הגוף שלנו, והוא מופרש אל העור עם הזיעה.

באופן כללי המזונות נחלקים לבסיסיים ולחומציים. המזונות הבסיסיים משרים ריח טוב על העור, בעוד מזונות חומציים משרים ריח חומצי לא נעים.

מומלץ להימנע מצריכה עודפת של מזונות המייצרים ליחה בגוף, כמו פירות הדר (פרט ללימון שמפרק מצבורי ליחה), בוטנים וכל מוצרי הבוטנים ובמיוחד, חלב ומוצריו – הליחה שנתקעת בגוף מייצרת ריח רע.

אוהבים גבינות 'מסריחות'? קחו בחשבון של צריכה של מזון מקולקל מסוג זה משפיעה לרעה על ריחות גופנו.

צריכה של חלבונים מהחי ובפרט צריכת יתר של בשר אינן מיטיבות גם במקרה זה. מומלץ להמעיט באכילת בשרים ואם אוכלים, חשוב ללוות את הבשר בהרבה ירקות, המסייעים לעיכול הבשר. כמו כן, מומלצת תזונה מאוזנת המכילה סיבים כמו ירקות, פירות, דגנים מלאים, נבטוטים וקטניות.

אופן אכילת המזון גם חשוב – לעיסה מהירה וכן בליעה מהירה גורמות לכך שהבשר שאוכלים אינו מתעכל כשורה ולמעשה הוא נרקב במעיים.

גורמים נוספים שמשפיעים הם מחסור בחומצת קיבה או אנזימי עיכול, מחלות מעיים שונות, קנדידה למשל, בעיות שיניים וכן עישון מרובה, צריכת קפה ואלכוהול מרובים.

מגנזיום הוא מינרל שיכול להעלים ריחות גוף לא טובים, זאת מכיוון שיש לו תפקיד בכמה מתהליכים המטבוליים. השילוב של אבץ, מגנזיום, ויטמין B6 ופאבה (מוויטמיני ה-B) עשוי להילחם יפה בתופעת הריח הרע מהגוף והריח הרע מהפה. בנוסף המגנזיום מרפה את השרירים ויכול לסייע בעצירות.

צריכה של סיבים תזונתיים שאינם מסיסים במים יכולה לסייע בתקינות של היציאות. סיבים אלה אפשר לרכוש בחנויות הטבע.

שתייה מספקת של מים תמנע את ריכוז המומסים בזיעה, וכך היא יכולה לצמצם את הריח הרע שנודף מהפה ומהגוף. נוסף על כך, שתייה של מים גורמת ליציאות קלות ובד בבד היא שוטפת את הקיבה ומנקה את הרעלים מבפנים.

דרג עד כמה מאמר זה עזר לך

עזר מאד

עזר

טוב

עזר קצת

לא עזר


* המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר. כל המסתמך על המידע המוצג עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה בכפוף לתנאי השימוש באתר

נטורופתיה אירידיולוגיה

נטורופתיה היא גישה הוליסטית וטבעית המשתמשת במרכיבי טיפול טבעי כדי לעודד את הגוף לרפא עצמו. בפורום נטורופתיה ואירידיולוגיה תוכלו להתייעץ לגבי: אירדולוגיה (אבחון לפי קשתית העין), תזונה טבעית, תוספי תזונה, צמחי מרפא, טיפולי גוף נפש, ארומטרפיה ועוד
הוספת הודעה לפורום
אם את/ה רוצה שנחזור אליך
תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום
 
 • כאבי בטן עזים עם התכווציות
  מור
  03/07/2018

  היי אני בן 29 ובאופן כללי בריאותי תקינה.
  כחלק מאימוני הכושר שאני עושה שניתי מעט את התפריט שלי ליותר בריא.

  בשבועות האחרונות במהלך 4 ימים בשבוע הוספתי 3 מרכיבים לא.בוקר שלי: אני אוכל יוגורט עם 20 ג זרעי צ'יה טחונים ו20 ג זרעי פשתן טחונים ומעט קוואקר. לפעמים בצהריים אוכל סויה כתוספת בסלט.

  משהוספתי את הפשתן צ'יה וסויה, נהיו לי כאבי בטן משתקים והתכווציות המלוות בגזים שמגיעים מיד אחרי, הכאבים מגיעים מאזור שמאחורי הפין.
  תודה

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • התוסף sam-e חוששת מעודף ויטמין בי 12
  יעל
  09/06/2018

  שלום, בת 33 לוקחת סאם אי עבור דיכאון.
  הבי 12 שלי היא 670
  עשיתי טעות ורכשתי מראש הרבה בקבוקים של סאם אי של חברת נאוו שבמכילים גם בי 6 חומצה פולית ובי 12
  הגעתי ל 800 מ"ג בסאם אי והמינון של הבי 12 ב 4 טבליות מגיע ל 200 מק"ג.
  אני נוטלת כבר 3 חודשים ויש לי בקבוקים לעוד 3 חודשים שכבר קניתי. אני חוששת שזה יעלה לי את הבי 12 מעל הנורמה ושהייתי צריכה להזמין סאם אי ללא תוספת של בי 12...
  הבעיה היא שיתנו לי לעשות בדיקות דם רק עוד כ9 חודשים.
  האם לפי דעתכם עדיף לא להסתכן ועדיף לא לקחת את האם אי עם ב 200 מק"ג בי 12 לעוד 3 חודשים ולהזמין אחר?
  או שבסך הכל חצי שנה נטילה יומיומית של בי 12 200 מק"ג לא תעלה לי את הבי 12 מעל ל880 והנורמה כאשר לפני שהתחלתי בנטילה היה 670?
  תודה מראש

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • כתמי שיניים משתיית נס קפה וחלב
  מיכל
  06/06/2018

  האם שתיית נס קפה עם חלב גורם לכתמים על השיניים?

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • פורמולה bu zhong yi qi tang לחיזוק הרחם
  איילת חן
  04/05/2018

  שלום רב,
  אני בת 37.6, עברתי שני הריונות בריאים ולאחר מכן 2 הפלות טבעיות בתחילת ההריון (שבועות 6,8) בהפרש של שנה. מהאחרונה נותרה שארית קטנה ברחם. לכן אני עושה דיקור סיני והמטפלת של הדיקור המליצה לי לקחת את הפורמולה bu zhong yi qi tang לחיזוק הרחם. אגב יש כנראה חוסר איזון מזערי בנושא קרישיות דם ( לפי בדיקות דם). האם זה בסדר ליטול את הפורמולה לפני הריון נוסף?

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • אנזים סרפפטאז להעלמת מיומה מהרחם
  אודליה
  28/03/2018

  שלום,
  אני בת 37 + 2 וסובלת בארבע שנים האחרונות ממיומה ברחם המונעת ממני להיקלט להריון. במהלך השנים האחרונות ניסיתי כל מיני שיטות טיפול טבעיות, אך לצערי שום דבר לא עזר. נתקלתי באיזשהו מאמר מאתר של "טופהיל" על אנזים שנקרא סרפפטאז המסוגל להקטין גידולים ולהעלים מיומות! אני מאוד מאוד התלהבתי ומיד הזמנתי יחד עם יוד וסלניום כפי שהומלץ באתר. אבל מהרגע שקיבלתי את המשלוח נכנסו בי חששות שאולי זה לא הטיפול הנכון, ואין מספיק מידע על האנזים הזה. קבעתי תור לנטורופתית והיא לא הכירה את האנזים המדובר. החלטתי לא לקחת אבל אין לי מנוח ממחשבות שאולי זה הפתרון שלי, כי שמעתי הצלחות.
  האם את מכירה את הסרפפטאז (נקרא גם סראנזים 250)? האם לדעתך יכול לעזור לי להעלים את המיומה וסוף סוף להיקלט להריון המיוחל?
  אשמח לקבל תגובתך.
  תודה!

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • תוספים מומלצים להעלאת גאבא
  Mor
  25/03/2018

  שלום, לאחר אבחון על פי הספר "איזון המוח" עלה כי יש לי חוסר גבוה של גאבא (מתבטא בתופעות חרדה) התחלתי לקחת תוסף גאבא ול-תיאנין, האם את ממליצה על תוסף נוסף כמו ויטמיני בי או B8 או אחרים? תודה

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • שאלה לגבי אינוזיטול B8
  דניאל
  19/03/2018

  שלום, לגבי אינוזיטול (B8), שיש משתמשים בו להרגעה, חרדה, מחשבות מטרידות,
  רציתי להבין, ההשפעה שלו היא רק לכמה שעות, או ששימוש יומיומי במינון של כמה גרמים משפיע בכללי לכל היממה?

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • בעיית שיער התקרחות לגבר
  יוסי
  26/12/2017

  שלום אני בן 20. מגיל צעיר יש לי שיער לבן בלמעלה של הראש, אבא שלי קירח והתחילו לי מפרצים רציתי לדעת האם יש משהו לקחת לשיער הלבן ומשהו למפרצים (הבנתי שיש ויטמין או משהו כזה של פטריות סיניות/יפניות) תודה רבה

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • בעיית שיער התקרחות לגבר

  רומי חוכמה
  27/12/2017

  הי,
  הייתי ממליצה לך כתוסף מזון על פטריית הקורדיספס,

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • שיער. בן 20

  יוסי
  05/01/2018

  להתקרחות המלצת לי על פטריות הקורדיספס. כמה זמן לקחת את זה ? (בן 20) תודה רבה

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • ערכי ויטמין D בחריגה
  שולה
  07/02/2018

  שלום רב,

  אני בת 83, נוטלת ויטמין D בכמות של 10,000 יח' ליום.

  בבדיקת דם שעשיתי לפני שנה הייתי בסף התחתון, וכעת עליתי ל-1450 (בסקאלה של 250).
  זה המון בכל קנה מידה.

  השאלה היא אם יש סיכון במצב זה של עודף ולכמה זמן להפסיק עם התוסף מעכשיו?

  תודה

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • נפיחות וגירוד במפרקי כף היד
  מרדכי
  03/02/2018

  שלום,

  אני בן 30. בשבועות האחרונים החלה אצלי תופעה של נפיחות, אדמומיות וגירוד במפרקי כף היד, בתוספת נקודות אדומות ומגרדות פה ושם גם על גב האצבעות (מצורפת תמונה).
  הזמן האקוטי ביותר הוא בעת ההתעוררות בבוקר.
  זה מאוד לא נעים ומקשה על כפיפת המפרקים.

  מה זה ומה ניתן לעשות?
  תודה


  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום
אולי יעניין אותך גם

היפותירואידיזם: טיפול טבעי בתת פעילות של בלוטת התריס
| 18/07/2018 |
צפיות: 80
תת פעילות של בלוטת התריס היא בעיה נפוצה אצל נשים, בעיקר בשל ההשפעה של אסטרוגן על הבלוטה. הרפואה המשלימה מציעה טיפול מותאם אישית המשפיע הן על הגוף והן על הנפש
קרא עוד
כאב ראש בראי הרפואה הסינית
| 17/07/2018 |
צפיות: 59
הרפואה הסינית היא מסורת עתיקת יומין אשר משמשת עד היום בריפוי של בעיות רפואיות. הטיפול בכאב ראש לפי הרפואה הסינית משתנה לפי הגורם לבעיה – פנימי או חיצוני
קרא עוד
ספיגת ברזל: כיצד להעלות את רמת הברזל בדם?
| 09/07/2018 |
צפיות: 336
פעמים רבות אנמיה היא תסמין של בעיות במערכת העיכול, כדי להעלות את רמת הברזל בדם ולשפר את יכולת הספיגה שלו יש לחזק ולנקות את מערכת העיכול
קרא עוד
כאבי ראש: פתולוגיות ודרכי טיפול לפי הרפואה הסינית
| 04/07/2018 |
צפיות: 357
כאב ראש הוא בעיה נפוצה שיכולה להיגרם בשל סיבות שונות ובשל פתולוגיות מגוונות
קרא עוד
שינוי שם המשפחה לאחר הנישואין לפי הנומרולוגיה
| 08/05/2018 |
צפיות: 551
לשמות ולערכים הנומרולוגיים שלהם יש משמעות רבה המשפיעה על אופיו של האדם ועל גורלו, שינוי שם המשפחה לאחר הנישואין יכול להוביל לשינויים מהותיים במפה הנומרולוגית
קרא עוד
הליקובקטור פילורי: טיפול טבעי בחיידק הקיבה
מאת מערכת BeOK
| 11/04/2018 |
צפיות: 1,122
הליקובקטר פילורי הוא חיידק הגורם לזיהום בקיבה. משום שהחיידק עמיד בפני אנטיביוטיקה אפשר להיעזר גם במגוון רחב של טיפולים טבעיים
קרא עוד
פיברומיאלגיה: טיפול הומאופתי להקלה על התסמינים
מאת מערכת BeOK
| 29/03/2018 |
צפיות: 801
פיברומיאלגיה מאופיינת בכאבי שרירים וברגישות של המפרקים. שמנים אתריים רבים יכולים להקל על הכאבים ולשפר את איכות השינה של הסובלים מהמחלה
קרא עוד
סוגי מפות לפי הנומרולוגיה
| 05/03/2018 |
צפיות: 476
מפות נומרולוגיות מקנות תמונה ברורה לגורלו של האדם לפי שמו ולפי תאריך הולדתו, נתונים אלה משפיעים על כל אורחות החיים
קרא עוד
שמות ותאריכים בראי הנומרולוגיה
| 13/02/2018 |
צפיות: 649
תאריך לידתו של אדם וכן שמו ושם משפחתו משפיעים רבות על גורלו, לכן ישנם כמה מושגי יסוד שיש להכיר לפני שבוחרים שם לתינוק או מחליפים שם משפחה
קרא עוד
גי'נסנג: סגולות רפואיות ותופעות לוואי
מאת מערכת BeOK
| 24/01/2018 |
צפיות: 648
ג'ינסנג הוא צמח מרפא אשר מסייע בטיפול בבעיות שונות, כמו נשירת שיער וויסות מצבי רוח והוא אף משפר את היכולות הקוגניטיביות של המוח
קרא עוד