חידושים טכנולוגיים למראה חטוב ללא ניתוח

מתקשים להפטר ממצבורי השומן למרות שאתם מקפידים על פעילות גופנית ותזונה נכונה? חוששים מניתוח פלסטי להצרת ההיקפים? טכנולוגיה חדשנית מציעה המסת מצבורי שומן באופן ממוקד לחיטוב מיידי
ד``ר לריסה ברק
| 02/07/2014 |
צפיות: 46,957
עד כה בעיית מצבורי השומן "העקשניים" והטורדניים נפתרה באמצעות שאיבת שומן פולשנית (Liposuction) המוכרת כהליך פופולארי אבל מסוכן העלול לגרום לדימום מאסיבי ובמקרים קיצוניים אף למוות. חברה ישראלית נרתמה לטובת המלחמה במצבורי השומן ופיתחה טכנולוגיית אולטרה סאונד הממוקמת כיום בעולם כטיפול אולטימטיבי חדשני המפרק, ממיס ומחסל לחלוטין את תאי השומן באופן ממוקד ומדויק לצמיתות באזורים מרוכזים ומוכרים כגון: "צמיגי" הבטן העליונה והתחתונה, הירכיים והמותניים. הטכנולוגיה קיבלה את אישור ה FDA האמריקאי (רשות הבריאות והמזון בארה"ב) וזוכה להיות סיפור הצלחה בארה"ב, אירופה, סין ובעוד כו40 מדינות ברחבי העולם.

הפיתוח החדש מהווה צעד נוסף במגמה העולמית לטיפולים לא פולשניים. מכשיר חדשני ויקר זה נחשב למילה האחרונה בתחום המסת השומן וחיטוב הגוף ההולך ותופס תאוצה כהליך רפואי פשוט ולא פולשני, ללא כאבים וללא תופעות לוואי והסכנות המאפיינות את ההליך הניתוחי של שאיבת השומן.

למידע נוסף בנושא ניתוחים פלסטיים הכנסו לפורומים:
פורום הגדלת חזה, הקטנת חזה
פורום מתיחת פנים, מתיחת בטן
פורום ניתוחים פלסטיים לילדים
פורום ניתוחים פלסטיים, ניתוחי אף, כירורגיה פלסטית
פורום רפואה אסתטית, רפואת עור אסתטית

צמצום היקפים וחיטוב הגוף במרפאה ולא בחדרי הניתוח


המגמה לפשט עד כמה שניתן את הטיפולים האסתטיים הולכת ומתרחבת לתחומים שבעבר טופלו בחדרי ניתוח בפתרונות כירורגיים מסורבלים ולעיתים מסכני חיים ובשימוש בסכין מנתחים. לצד טיפולי אנטי אייג'ינג באזורי הפנים התרחבו הטכנולוגיות החכמות גם ליתר חלקי הגוף וכיום הטרנד הוא לא רק פיסול הפנים אלא גם פיסול הגוף כטיפול אנטי אייג'ינג משלים.

אולטרא שייפ – מכשיר רפואי אסתטי ולא פולשני לפירוק תאי שומן חיטוב ומיצוק העור


זהו טיפול מרפאתי ללא ניתוח וללא הרדמה באופן שאינו פולשני. המכשיר החדשני מפרק באלומה ממוקדת מצבורי שומן "עקשניים" ופועל בטכנולוגיית VDF הייחודית המאפשרת לכוון את גלי האולטרה סאונד לשלושה עומקים שונים באותו הטיפול ובכך לטפל בשכבת שומן גדולה יותר בכל פעם. במהלך הטיפול תאי השומן באזורים שנבחרו יפורקו בצורה מבוקרת ללא כל השפעה על רקמות סמוכות. תאי השומן ותוכנם יתפנו מהגוף ע"י תהליכים מטבוליים טבעיים.

גלי האולטרא סאונד הממוקד מרעידים את ממברנת תא השומן ומביאים לפירוקה. פירוק השומן מאפשר ליהנות בתוך שבועיים מהתוצאות. זהו פתרון רפואי המתאים לטיפול בעודפי שומן בבטן, ירכיים ומותניים. טיפול מרפאתי קצר ופשוט ללא תופעות לוואי כאשר התוצאות נשמרות לאורך זמן.
הטיפול מיועד לאנשים בעלי מבנה גוף ממוצע עד עודף משקל לצמצום מצבורי שומן באזורים בעייתיים כגון: בטן, מותניים, ירכיים וזרועות. בתוך שלושה טיפולים מתקבלת הפחתה ממוצעת של 4 ס"מ בהיקפים. כאשר תאי השומן מתפרקים לצמיתות והתוצאות מתקבלות לאורך זמן.

זו שיטה ייחודית לצמצום היקפים ולמיצוק העור באמצעות גלי רדיו, וואקום ואולטרא סאונד. הטיפול חייב להתבצע ע"י רופא שקיבל הכשרה מיוחדת לעבוד עם המכשיר. הוואקום בעוצמה חזקה (לא מורגשת) עושה עיסוי יעיל וטוב של האזור המטופל ומסייע למיצוק העור ומומלץ במיוחד לטיפול בצלוליט.


למעשה, גלי האולטרא סאונד חודרים לעומק של 1.5 סנטימטר בדיוק במקום cו נמצאת שכבת השומן. ויברציה של תאי השומן גורמת להרס התאים כאשר השומן יוצא מהתא לנוזל שמסביב לתא, נספג בדם והלימפה ויוצא בדרך טבעית מהגוף. לאחר הטיפול יש להימנע מאכילת סוכר ואוכל שומני במהלך שבוע ימים על מנת לאפשר לגוף לצרוך את השומן שהתפרק.

סדרת הטיפולים כוללת בד"כ 3 טיפולים בהפרש של שבועיים בין טיפול לטיפול כאשר בזמן זה הגוף מפנה את תוצרי פירוק השומן. תוצאות הטיפול ניכרות לאחר כחודש וחצי בסיום הסדרה כאשר המטופלים ייהנו מהצרה ממוצעת של עד 6.5 סנטימטרים בהיקף האזור המטופל – מקביל למידה אחת עד שתי מידות במכנסיים. לאחר הטיפול החזרה לשגרה היא מיידית. העור באזור המטופל נותר חלק ואחיד במראה.

וולה שייפ - מיצוק העור, הצרת היקפים וטיפול בצלוליט


מכשיר המבוסס על טכנולוגיה המשלבת בין גלי רדיו ואנרגיית אור לעיסוי בוואקום. וולה שייפ מאושר ע"י ה-FDA האמריקאי להצרת היקפים והוא הוכח בניסויים קליניים באתרים שונים בעולם כיעיל בצמצום משמעותי של היקפים עד לטווח של 7.5 ס"מ.

השיטה: טכנולוגיית ELOS המשלבת גלי רדיו – BI POLAR RF עם אנרגיית אור אינפרא אדום
-IR בשילוב עיסוי ואקום ועיסוי מכני. השינוי המשלב אנרגיית גלי הרדיו וגלי האור מעלה את המטבוליזם של תאי השומן תוך כדי הגדלת זמינות החמצן לתאי העור והשומן, שיפור ניקוז נוזלים לימפטיים והידוק העור. הפעולה ממיסה לחלוטין את תאי השומן תוך הזרמת חמצן לתאים אלה ולתאי העור דבר המשפר את ניקוז הנוזלים שהתקבלו כתוצאה מפירוק השומן ובנוסף גורמת להידוק ומתיחה של העור ולהפחתה ניכרת של הצלוליט תוך קבלת מראה חלק. למעשה, גלי הרדיו ממיסים באופן ממוקד ומבוקר את שכבת השומן התת עורית המתבצעת בשכבות העמוקות וגם החיצוניות של העור.

לכתבות נוספות בנושא ניתוחים פלסטיים:
כל הדרכים לטיפול בצלקות
ניתוחים פלסטיים בקרב הקהילה הגאה
דברים שלא תרצי לשמור בבטן
חוטים נמסים - מתיחת פנים ללא ניתוח
כירורגיה פלסטית וכושר גופני לאיכות חיים

איך זה מתבצע בפועל?
לאחר אנליזה, מדידות חיצוניות לבדיקת היקפים ובדיקת מצב הצלוליט והשומן, מסמנים את אזור הטיפול ומורחים את העור בקרם מיוחד. הטיפול עצמו מתבצע ע"י ידית טיפול שאותה מחליקים על גבי העור תוך העברת אנרגיות הטיפול (גלי רדיו והאור אינפרא אדום) על העור. המכשיר כולל שתי ידיות האחת ידית גדולה המיועדת לשטחים גדולים יותר ובעיקר לטיפול בצלוליט, והשנייה מיועד, לאזורים קטנים או בעלי נגישות נמוכה וכן לחיזוק האפקט המתקבל בסיום הפעולה עם הידית הגדולה כפעולת סיום של הטיפול. הטיפול עצמו נעים, וניתן לחוש בחום המצטבר בשכבות העור. לא נדרש זמן החלמה, משך הטיפול בין חצי שעה לשעה תלוי בשטח אזורי הטיפול.

סדרת הטיפולים להמסת השומן, להצרת היקפים ולחיטוב הגוף המשלבת את 2 המכשירים כוללת בין 3 ל 6 טיפולים בהפרש ממוצע שבין שבוע לשבועיים בין טיפול אחד למשנהו. כאשר בזמן זה הגוף מפנה את תוצרי פירוק השומן באופן יעיל. תוצאות הטיפול המיטביות מתקבלות לאחר כחודש וחצי בסיום הסדרה.

דרג עד כמה מאמר זה עזר לך

עזר מאד

עזר

טוב

עזר קצת

לא עזר


* המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר. כל המסתמך על המידע המוצג עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה בכפוף לתנאי השימוש באתר