פנטזיות מיניות: כיצד הן תורמות לזוגיות?

פנטזיות מיניות הן לא נחלתם של אנשים רווקים או אנשים שאינם מסופקים מינית. גם אנשים המצויים בזוגיות משתמשים בהן כדי להחיות את הזוגיות ולשפר את חיי המין. האם הפנטזיות של גברים ונשים דומות זו לזו והאם כדאי לנסות לממשן?
| 17/09/2012 |
צפיות: 4,810
פנטזיות מיניות הן הגיגים מעולם הדמיון לבניית סיפור מיני, דמיוני אישי ומרגש מינית כאמצעי יעיל לשיפור ה'עינוג העצמי', דרך האוננות. משאלות לב לעומת זאת הן אוסף של ציפיות לביצוע פעילויות מיניות המתוכננות להתגשם מתוך מגוון הפעילויות המיניות, מטרתן היא יצירת ריגוש מיני. לפנטזיות המיניות יש יתרון על פני משאלות הלב, והוא שאין להן מגבלות, על כן ניתן להשתמש בהן ככל שרוצים, ובוודאי שאין כוונה להגשימן מפני שאז הן מאבדות את יכולתן כפנטזיות.

למידע נוסף בנושא מיו, יחסים וזוגיות היכנסו לפורומים:
פורום יחסים, זוגיות ונישואין
פורום מין וסקסולוגיה
פורום מיניות האישה, מין נשי
פורום סקס ויחסים
פורום קואצ'ינג זוגיות, אימון זוגי

חשוב לדעת כי דמיון, מחשבות, הגיגים, וחלומות מיניים מעשירים ומרחיבים את דעתו של האדם, מענגים אותו ומאפשרים לו להתענג על עולמו העשיר בדמיון, כאשר המציאות היא דלה ומאכזבת. יתרונותיהן של הפנטזיות הן - שאין הגבלות לדמיון, ואין משטרת מחשבות.

הפנטזיות המיניות תורמות לאלו שסובלים משיעמום מיני, ובפרט לאלו שאין להם בני זוג זמינים, או שבני הזוג שלהם אינם רוצים בהם כשותפים לפעילות מינית. הפנטזיות המיניות יעילות במיוחד לגברים הסובלים מ'פליטה מעוכבת' בעת המשגל, וכן לנשים המתקשות לחוות אורגזמות. חשוב לזכור! הגשמתן של הפנטזיות המיניות מאבדות את ערכן כפנטזיות מיניות, אולי לא במיידי, אך בוודאי בהמשך.


משחר ההיסטוריה של התרבות האנושית חיפשו בני אדם אמצעים להגביר את הריגוש המיני, שהוא המניע העיקרי לתשוקה המינית, ולשיפור העונג ביחסי המין. אצל גברים בסביבות גיל 55 + ונשים בסביבות גיל המעבר + מתגלים הליקויים הראשוניים בתפקוד המיני כגון ירידה בתשוקה המינית ובריגוש המיני. אצל הגברים ניכרת ירידה בתפקוד הזקפתי, פליטה מעוכבת, ואורגזמה חלשה. אצל הנשים, כמו אצל הגברים ניכרת ירידה בתשוקה המינית, וכן קשיים ביכולת האורגזמית, יובש נרתיקי ורצון להתחמק מיחסי מין.

צרכני הריגוש המיני אינם משתייכים לגילאיים מסויימים, הם נמצאים בכל רובדי האוכלוסיה, צעירים, מבוגרים, פנויים, נשואים וכו. אין כל הבדל בהקשר זה בין גברים לנשים, כולנו זקוקים לריגושים מיניים, שאימלא כן, אנו עשויים לאבד את תשוקתנו ליחסים מיניים, ולהנאה מינית בחברת אחרים, ואף בחברת עצמנו.

מה עושים המבוגרים שבינינו על מנת להחזיר לעצמם את הריגושים המיניים כפי שהם זכורים להם מעברם?

גברים מבוגרים מחפשים בנות זוג חדשות, ובעיקר צעירות (לא רק הפנויים אף הנשואים), על מנת להשוויץ ולהתרגש בחברתן, נשים מבוגרות היו רוצות גם, אך משמעותית הן עושות זאת הרבה פחות, כי הן מאבדות את בטחונן בגופן, וגם כי זה פחות נורמטיבי (פרט למספר סלבריטאיות, שאכן עדיין נראות טוב, לפחות בבגדים). אחרים מחפשים את ישועתם בחנויות לאביזרי מין, ואילו הנועזים מתנסים בחילופי זוגות - פעילות שיש בה סיכונים רבים לזוגיות. כל היתר שאינם משתייכים על הקטגוריות שהזכרתי מקודם. משתמשים בפנטזיות המיניות לתיגבור הריגוש המיני.

ללא כל ספק הכלי היעיל ביותר לריגוש מיני הם אתרי הפורנו באינטרנט. מקרי אונס רבים יכלו להימנע לו ידע האנס הפוטנציאלי להמיר משאלות לב בפנטזיות מיניות. במצב זה פעילותו הייתה משתמרת בחיק המציאות הוירטואלית בלבד. פעילות זו מכונה עידון (סובלימציה).

על מה בני אדם מפנטזים?


על הכל, אין הגבלות ואין משטרת מחשבות. בני אדם יכולים לפנטז על הדברים הביזאריים ביותר, ומנגד על יחסי מין המוגדרים כטאבו. האתרים הפורנוגרפיים באינטרנט עונים על כל הצרכים הללו. בטיפול פסיכולוגי ניתן לתהות על אישיותו האמיתית של האדם. הזיותיו, דמיונותיו וחלומותיו מסגירים את האישיות האמיתית, בבחינת: "אמור לי על מה אתה מפנטז, ואומר לך מי אתה". מרביתנו מפנטזים על אירועים המרגשים אותנו מינית, אך ידוע, וברור לכל, כי הם אסורים להגשמה, או לא ניתנים להגשמה.

<@ --- IMG_2 --- @>

לפניכם מספר דוגמאות:


הגברים המחפשים ריגושים מיניים, שמיצו כבר את כל יכולותיהם בפינטוזים, גולשים לאתרי הפורנו באינטרנט, זה מקל עליהם מלפנטז בעזרת דמיונם, והרבה יותר מרגש. האפשרויות הן כמעט בלתי מוגבלות. יש שם כל שיעלה על הדעת: סרטונים על אורגיות מיניות, או על סאדו/מאזו, או על אשה שדומה לאישתו של החבר הכי טוב שלו (שמזמן הוא חושק בה), ואפילו על נשים מהחוג המשפחתי.

אחרים המצוידים בפין קטן מפנטזים שיש להם פין ענק ומחדירים אותו בפראות לתוך הנרתיק הצר מלהכילו (כפ שהם צופים בסרטי הפורנו). כי זה מה שהם היו רוצים שיהיה להם.

פנטזיות מיניות של נשים הן בד"כ שונות מאלו של הגברים. נשים, או מרבית הנשים מפנטזות במוחן, ובמיוחד אלו שגולשות באתרים אירוטיים, שבו ה"אירוע המיני" הוא המיוחד והמרגש, והמשחק המקדים האסור הוא זה שמרגש אותן (כמו ליטוף בין רגליה, כאשר כולם יושבים מול השולחן ואוכלים, ומפה ארוכה מסתירה את הפעילות). נשים רבות מצליחות לחוות אורגזמות רק דרך האוננות והפינטוז, לא כי אין להן בן זוג, אלא שזו דרך יעילה שהוכיחה את עצמה.

ישנם כאלו (משני המגדרים) שלא ירצו לממש משגל (או שאינם יכולים), אלא אם כן צפו קודם בחומר אירוטי (נשים), או חומר פורנוגרפי (גברים). וכל זאת על מנת ליצור בעבורם את הריגוש המיני המיוחל. ההבדל בין אירוטי לפורנוגרפי הוא כנראה בעיני הצופה. מקובל לחשוב ש'אירוטי' הוא מעודן יותר מאשר 'פורנוגרפי'. בסופו של דבר זה רק עניין של הגדרה.

ישנם גברים ונשים העוסקים בסקס וירטואלי בטלפון, מדברים, מתארים, מתרגשים, מאוננים וחווים אורגזמות. גברים עשויים להתרגש מאוד לשמע קול נשי רך ומגרה. גם נשים מושפעות מקול גברי עמוק וחם, אך בנסיבות אחרות, כגון, שידורים ברדיו, בשעות הלילה המאוחרות.

לכתבות נוספות בנושא מין, יחסים וזוגיות:
5 סרטים רומנטיים לקראת הסתיו
נשים הרות ויולדות ולעצמן אינן שבות
בעיה בוערת: אין מין, יש סקס וירטואלי
סקס: פעם אחת ולתמיד, האם הגודל קובע?
האם אפשר ללמוד מספרים איך להציל זוגיות?

בטרם היותם של הסרטים האירוטיים בני אדם קראו ספרים אירוטים, או צפו בתמונות של משגלים. הסרט הכחול הראשון נוצר זמן קצר ביותר לאחר המצאת ה'ראי- נוע' לפני כ-150 שנים, הוא היה סרט אילם בשחור ולבן, בטכניקות צילום פרימיטיביות, ועדיין עורר התרגשות רבה בקרב צופיו.

ומה בימינו? הספר "50 גוונים של האפור" שטרם קראתיו (אזלו כל המהדורות), נועד למטרה מסוימת. אשה כתבה אותו למען נשים. נשות אמריקה מתלהבות, הן כנראה יודעות מדוע.

רוטרי יששכר סקסולוג ומטפל זוגי 035353464

* המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר. כל המסתמך על המידע המוצג עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה בכפוף לתנאי השימוש באתר

יעוץ אישי - פניה אל יששכר רוטרי
קצת על יששכר רוטרי
יועץ, סקסולוג, מטפל זוגי ומיני, מגשר ומרצה מוסמך בתחום המיניות, הזוגיות ושיקום האהבה, מטעם אוני' תל אביב ואוני' בר אילן. בעל קליניקה פרטית בקריית אונו. בעל ותק של 30 שנה וניסיון מקצועי עשיר בתחום.

פרידות, גירושין, בגידות

פורום פרידות, גירושין, בגידות הוא המקום לדסקס על זוגיות במשבר. כאן תוכלו לשאול ולכתוב על פרידות, גירושין, בגידות, משברים בזוגיות, זוגיות שניה, ריבים, משבר בנישואים, בעיות בנישואים, בעיות בזוגיות, ייעוץ זוגי, פרידה וילדים ועוד
הוספת הודעה לפורום הוספת הודעה לפורום
אם את/ה רוצה שנחזור אליך
תמונה
יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום
 
 • האם להתגרש מבעל שמבודד אותי מהמשפחה?
  מאיה
  27/02/2017

  שלום,
  אני בת 32, נשואה כ 3 שנים עם תאומים בני 9 חודשים.
  אולי הייתי עיוורת עד עכשיו אבל ממש לאחרונה אני שמה לב יותר ויותר לתכונות אופי גרועות מאוד בבעלי:
  יהיר, שחצן, מתנשא והכי גרוע, מקנא שיש לי משפחה טובה ותומכת ועוטפת (לו אין כלל משפחה בארץ ומי שכן, קרים ומרוחקים נורא). אציין שהמשפחה שלי אוהבת אותו מאוד והכי מקבלת אותו כאילו הוא חלק מהם. הקנאה באה ליידי הביטוי בכך שכל הזמן "מחמם" אותי על כמה שהמשפחה שלי לא טובה, לא עוזרת, שההורים שלי מעדיפים את אחיותיי ולא אותי (ממש ממש לא נכון) וכל הזמן מקטר ומתלונן שהם לא עושים מספיק (שוב, טעות גמורה). בעבר זה גרם לי להתרחק מהם ולכעוס עליהם (אחרי שמטפטפים בלי סוף , גם הכי חכם נופל). ולאחרונה כשעשיתי חישוב מסלול מחדש אני מבינה שהוא- הוא הבעיה!!!
  חוץ מיזה קצת יתרונות- אבא טוב, מפרנס טוב.

  מה עושים? אפשר לחיות עם אחד שמקנא לך ורוצה שתיהי ממורמרת כמוהו?
  זה בריא?

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • על סף שיגעון, בגידה בבן זוג ואהבה מטורפת אליו
  לינוי
  27/02/2017

  אני ובן זוגי ביחד כבר 6 שנים..
  אנחנו מהצבא ביחד מגיל 18..
  אני אוהבת אותו בצורה מטורפת וגם הוא אוהב אותי..
  אבל לאחרונה בזמן האחרון (שנה) הסקס שלנו מאוד דל..(אחת לחודש בערך).
  פשוט אני לאנמשכת אליו יותר.. ניסיתי לעשות הכל בשביל להדליק את עצמי ולשכב איתו כולל דימיון אבל כלום לא עוזר...
  לאחונה התחלתי לישכב עם חבר של בן דוד שלי..
  והסקס איתו מדהיםםם!! פשוט מדהים אנחנו נפגשים כמעט כל פעם שהוא מגיע לביקור בעיר..
  אין לי אליו רגשות ןלא אין עליי זה רק חוויה פיזית מטורפת וזה נמשך כבר אמון זמן..

  הבעיה שלי זה שאני לא יודעת מה לעשות.. אני מאוד אוהבת את הבן זוג שלי הוא אהבת חיי ואני לא מסוגלת להעביר יום אחד בלעדיו.. ונורא כואב לי שאני בוגדת בו ואני שונאת את עצמי על זה

  אבל מצד שני המשיכה שלי לגבר השני היא מטורפת..

  הבן זוג שלי הוא מושלם כל כך לא מגיע לו..

  בבקשה תעזרו לי בבקשה...

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • פרוד מה מצבו והאם מותר לגור עם בת זוג
  משה
  22/02/2017

  אני פרוד כמה חודשים ומה גם שקיבלתי צו הרחקה ל30 יום ברצוני להתגרש ואין ברצוני לחזור לביצי אחריי ה30 יום האם מותר לי לגור עם בת זוגתי ....ולהצחיל חיים חדשים עוד לפני קבלת הגט תודה

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • מפחדת להתגרש צעירה ללא ילדים
  צעירה ללא ילדים
  04/02/2017

  שלום. אני בת 31. נשואה שנה וחצי. בלי ילדים. אין זוגיות. אין אהבה. אין סקס. אין אמון. אין כלום. ממש לא מאושרים ביחד. ריב ללא הפסקה. נתק של ימים כל פעם מחדש. מבועתת מהמחשבה של להתגרש. לא הולכים למשפחות אחד של השניה. לא ישנים ביחד. כל החיים נעצרו. לא מצלילים לנהל שגרה של יום אחד נורמאלי. התעללות נפשית. כבר מעל חצי שנה שזה עומד על הפרק. כל שבוע השאלה עולה ושנינו מפחדים לפרק את החבילה למרות שלא נשאר כלום כלום כלום בנינו. מה לעשות?? לעזוב את הבית? להתחיל את תהליך כתיבת הסכם הגירושין?? ממש תקועה ומבועתת...

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • אז חכי עוד 10 שנים שתהיי בגיל העמידה ועם 3 ילדים

  שדון לילה
  10/02/2017

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • 1 גבר נשוי, 1 לב שבור
  Jane
  05/02/2017

  הי..
  אנסה לקצר...
  אני גרושה שבע שנים ובמערכת יחסים עם גבר נשוי, כבר כמעט 7 שנים. בשנים הראשונות היה מדהים, בשנתיים האחרונות קצת פחות. בכל התקופה האחרונה אנחנו מנסים לסיים את הקשר ללא הצלחה...
  אני רוצה יותר, מרגישה סוג ב', די התנתקתי מהסביבה וכו וכו.
  הוא מאידך, אוהב-אבל בקצב שלו.. תמיד זה מושך בחוטים, חי ונרדף ע"י המצפון שלו ואני ע"י שלי.
  אז מנסים לסיים את זה והוא לא משחרר. ואני בכל פעם נופלת שם מחדש. אני אוהבת אותו ומתגעגעת אליו, אבל מנסה בכל הכוח לברוח, להיעלם...גם לא באמת מצליחה לתקשר עם גברים אחרים.. "הלב שלי בגבס"
  אומר שהוא אוהב ולא מסוגל להתנתק, שולח הודעות בכל שעות היום והלילה ומבקש להפגש. מצד שני הוא לא מראה שום רצון לעזוב את הבית שלו, לא שמעולם בקשתי.
  תמיד סוכם ביננו שכאשר מי מאיתנו יבקש החוצה, השני יכבד זאת ולא יקשה. כעת קשה. קשה כבר המון זמן. הבטן מתהפכת והלב כואבבב...

  פתרון קסם בבקשה?

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • מצוקה קשה לב שבור
  libi
  09/11/2016

  אהבה ענקית אסורה של 10 שנים!!!

  היתה סוחפת מטלטלת מילאה כל דקה בחיי. שנינו נשואים עם משפחות מסודרות, יפות, ילדים. וכן, האהבה הזו לקחה אותי לגמרי מהמקום במשפחה, בן הזוג והילדים קבלו את המעט , מגיע להם הרבה יותר. בעיקר הבן זוג. אין מילה רעה להגיד , ההיפך אוהב מפרגן אבל הלב שלי חסום.10 שנים כל כולי עם המאהב, כל החיים שלי מולו . שיחות כמה פעמים ביום, מליוני הודעות מפגשים , הכל הכל הכל. חיים כפולים של 10 שנים.

  בשנה האחרונה הרהרתי לא מעט עד מתי, ולאן זה ימשיך, מידי פעם אף הרגשתי צורך לסיים . ולא עמדתי בה, אף פעם.

  לפני שלושה שבועות- לקחתי פסק זמן בתירוץ לא אמיתי של נסיעה לחו"ל,סביר שהכל היה חוזר לקדמותו.וממשיך כרגיל. התגעגעתי .

  אבל- הוא גילה את התירוץ, לא קיבל בשום אופן הסבר, וזהו ניתק קשר בעלבון גדול כעס ענק, זהו זהו זהו.מספיק ודי, מחק אותי מכל מה שאפשר.

  הלב שלי שבור לרסיסים. לא מצליחה להתרומם. געגועים היסטריים אכזריים הלב כואב לי ברמות לא הכרתי.

  לא תארתי לעצמי שכך אוהבת אותו. הקשר אסור, אף אחד לא יודע ואסור שידע. מסתובבת עם הרגשת האבל הזו , עם עצמי. מנסה לחזור כרגיל הביתה ולא מפסיקה לבכות. לא מליחה להתרומם.

  ניסיתי לשלוח אינספור הודעות תחנונים. רוצה להחזיר הכל לקדמותותו. יודעת בראש שזה לא טוב, יודעת שצריך לקפוץ על ההזדמנות הזו ולנתק . זה בלי תכלית מוביל לשבר גדול במשפחות ל שנינו. אנחנו לא פה ולא שם. יודעת הכל.

  אבל אני לא מצליחה להתרומם. בוכה ללא הרף. אוהבת אותו ברמות מטורפות.

  איך זה יגמר? ? מתפללת כל דקה שיחזור שיתגעגע כמוני, שלא יצליח לעצור אתעצמו ומתבדה, למעט כמה הודעות נחרצות שזה נגמר ושהוא פגוע עד חוסר יכולת לדבר ורצון לניתוק קשר טוטאלי, לא יכולה לשנות אתהמצב וגרוע מזה לא יכולה להשלים לא יכולה להוציא אותו מהראש.

  חושבת על הכל באופן אובססיבי, לא אוכלת לא ישנה לא רוצה כלום כלום כלום, רק לחזור .ויש לי משפחה , חיים שלמים שנמשכים.

  מה לעשות??? ממש ממש קשה לי ועצוב לי כל כך

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • תוספת לכאב

  libi
  09/11/2016

  ממש לא מצליחה להתאושש, הולכת לעבודה, עושה די מינימום בביתף משתדלת לחייך לילדים ומוציאה מעצמי במאמץ עילאי חיוכים ונחמדות בבית, אבל זה קשה מנשוא אני בוכה בלי סוף מבפנים.

  הוא חסר לי בהכל בשיחה בהודעות במפגשים הגעגועים מרסקים את הלב.

  חייבת לציין שרק בשנה האחרונה מכל ה10, התחלתי לחשוב על ההשלכות ומה יהיה , לא היה לי אומץ לעשות כלום, לא רציתי לוותר ואוהבת אותו אוד. העיניין האחרון, היה במודע, לקחת שבועיים שקטים לבד כדי לחשוב. לא העליתיעל הדעת שכך ארגיש וכך יהיה. סביר לגמרי שאחרי השבועיים (ללא הניתוק של האהוב) היתי חוזרת כרגיל והכל היה נמשך כרגיל. העלבון הצורב שהרגיש והניתוק האכזרי הציפו הכל הכל הכל . בכלל לא מבינה כרגע איך בכלל חשבתי על הצורך לחשוב לבד, על מה לחשוב?? אני לא מצליחה לשחזר את ההרגשה שהובילה אותי לזה. איך בכלל היתי במצב של לחשוב??
  אני יוצאת מדעתי אוהבת אותו באופן מטורף. חווה עכשיו שברון לב עצום. כאב בלתי נסבל

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • קשה

  מיכאל
  09/11/2016

  אם עדיין לא עשית כלום אך אוהבת אותו 10 שנים זה הזמן להתגרש .. אישתי רשום למטה "איך שורדים את זה "
  מאוהבת רק חצי שנה ולא עשתה דבר אבל היא דיברה איתו על הרגשות שלהם והם הדדייים זה מה שכואב לי זה שגילתה לבד וחבל לחיות בשקר ולא מגיע לבעלך לחיות בשקר כי זה נוח לך

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • קשה

  מיכאל
  09/11/2016

  השאלה האם זה רק רגשי או ממש רומן?

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • לב שבור- המשך

  libi
  09/11/2016

  מדובר בלשון עבר, זה נגמר והותיר אותי שבורה.
  היתה מערכת יחסים מלאה, ממש חיים כפולים. כולל פגישות שיחות הודעות ואינטיממיות מלאה.
  יש לציין שהחיים הכפולים היו בסדר עד כמה שניתן.. במשך כל התקופה. אין בכלל מחשבה על להתגרש! לא רוצה את זה בשום אופן. גם לא הוא.
  הוא מצידו סיים זאת לגמרי. ההיפך נראה לי שמצב החיים הכפולים היה קשה לשנינו פשוט לא היתה יכולת לפרק את המערכת שלנו. כעת לאחר המקרה הוא מנצל את ההזדמנות וחתך לגמרי לגמרי. מגייס את כל התירוצים ההצדקות כדי לסיים לשכוח ולהמשיך הלאה.
  הבעיה איך אני ממשיכה, איך אני מצליחה להתרומם.
  כרגע מה שאני הכי רוצה זה להחזיר אותו. לחזור למערכת האסורה להחזיר את הכל הכל כולל החיים בשקר החיים הכפולים שאמנם הקשו מאוד אבל עכשיו קשה בהרבה הרבה ותר.

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • המשך

  מיכאל
  09/11/2016

  בעלך מודע למצב?
  אם כן אתם צריכים לעבוד ביחד ולהחזיר את האהבה והתשוקה לזוגיות
  אם לא הגיע הזמן לקחת אחריות ולספר כי בכל מקרה לדעתי עם הוא לא ידע שום קסם לא יעזור לכם בזוגיות ועצם העובדה שאת מתקשה לוותר על הרומן למרות שסיימת אותו לא משנה דבר מגיע לבעלך לדעת ולהחליט האם לסלוח והאם שווה להילחם כפי שאת היית רוצה את הבחירה הזאת.
  זה לא סטוץ זה רומן של 10 שנים אני לא שופט למרות שאני נבגדתי בגידה רגשית ואני יודע שזה שאישתי פיתחה רגשות לאחר זה גם באשמתי

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • אתה צודק אבל-

  libi
  09/11/2016

  בעלי לא מודע למצב, ההקפדה בכל התקופה היתה מוחלטת לא לפגוע במשפחה. ברור שבלב פנימה התחוללו מאבקים אינסופיים. וגם רגשות אשם כבדים. אך לרגע לא חשבתי לפרק את המשפחה. אני אוהבת את בעלי אבל לאהבה איתו פירושים אחרים לגמרי. אין תשוקה ואין אהבה אינטימית ניצוצות או התאהבות מטלטלת. יחד עם זה החיים טובים ואפילו איכותיים.
  הבעיה כרגע היא המצוקה הנוראה שלי, עד כמה שמגוחך להגדיר זאת כך. כי אני הפוגעת אני זו שחיה בשקר ומכניסה את בעלי משפחתי ומשפחה נוספת אולי, למדרון מסוכן. לא אעשה זאת בשום אופן! איך להתרומם?
  אי אפשר להחזיר תשוקה לזוגיות כשמתפוגגת. מתכוונת לתשוקה של פרפרים בבטן ומחשבות ללא הרף על האהוב, אין חיה כזו, גם כשמערכת הנשואים טובה.
  ונכון בכלל בכלל לא סטוץ, זה הקושי הגדול. רומן ענק שנגמר

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • כמה פעמיםצריך להגיד את זה?

  שדון לילה
  09/11/2016

  אסור להתייחס לקשר אסור כאילו זה רומן גלוי
  האינטנסיביות של הקשר והמעורבות היותר מידי עמוקה שלכם הביאה אותכם למצב בלתי אפשרי.

  בפעם הבאה תלכי על קשר יזיזות שיספק את הצורך בריגוש וגיוון אבל לא ישפיע יותר מידי על החיים האמיתיים שלך.

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • קשר אסור לב שבור

  libi
  10/11/2016

  אתה צודק לגמרי. ואני יודעת שכך.
  רק לא מצליחה להרגיש ככה, לא מצליחה להפסיק להתגעגע לחשוב ולנסות להחזיר הכל לקדמותו. ויודעת שקדמותו אינו נכון אינו בריא ובלתי אפשרי.

  וקשר יזיזות, זה באמת נכון וגם פה לא רואה אפשרות שזה יתכן בגלל המעורבות הרגשית המרסקת אותי לגמרי.

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • תאמיני לי

  שדון לילה
  10/11/2016

  3 שעות של סקס פרוע בצימר יסדרו לך את הראש.

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • ?

  לשון לילה
  10/11/2016

  אני לא מבין מה אתה מנסה לעשות ? לעזור לאדם או ללמד אותו כיצד להרוס את הזוגיות שלו

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • אני מלמד ממיטב ניסיוני

  שדון לילה
  10/11/2016

  איך להנות מקשרים מהצד מבלי ליפול לבורות עמוקים כמו שהיא נפלה.

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • נפש חולנית

  הנבגד
  10/11/2016

  ליבי,
  אני בטוח שאת לא במצב של שפיות נורמלית ושאת צריכה טיפול אינטנסיבי ודחוף.
  את מעלה פוסט קורע לב על כך שהמאהב שלך לא רוצה אותך בגלל שתפס אותך משקרת לו. הרי כל הקשר ביניכם בנוי על שקר והעמדת פנים מול כל העולם.
  10 שנים בוגדת בבעלך ובמשפחתך !!!
  תתביישי שלך
  ומה שמפריע לך זה לא העובדה שאת מרמה את כולם וחיה חיים כפולים , מה שמפריע לך שהוא זרק אותך ואת שבורה וכואבת.
  מגיע לך !! את אישה שפלה ובזויה ואת בולעת את מה שבישלת לאורך שנים.
  לא טוב לך עם בעלך ? תגידי לו בפנים ותפרקי את המשפחה על כל המשתמע מכך.
  סליחה שאני לא מזדהה איתך בכלל.

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • לב שבור בנפש חולנית אבל-

  libi
  11/11/2016

  הלוואי שהיתי מצליחה להרגיש בלב את מה שכתבת, להרגיש את הביזיון וההקלה שהמערכה הממושכת של השקר וההסתרה היגיעה לסיומה. אבל אני לא מצליחה להרגיש כך.
  כן אני שבורה וכואבת, לא מצליחה לחזור למסלול חיי בגלל זה.
  הסבל ונמצוקה שלי נכונים וקיימים בדיוק לצד נכונות השקר וההתרה של 10 השנים. הכל נכון הכל ידוע עדיין אני סובלת מאוד מאוד מאוד.

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • מצוקה קשה לב שבור

  libi
  11/11/2016

  אני ממש לא חושבת שלספר לבעל זה הפתרון הרצוי, זה אולי נשמע מטהר ו" צדקני" אבל המצב המזופת שנקלעתי אליו עד כמה שברור שמושפע מחסך כלשהו ביחסים בינינו בבית, אינו מחייב וידוי, וכאב לב ושבר ענק למשפחה.
  יש להבין את המצב לאשורו- אני בהחלט לא בסדר, בהחלט חיה חיים כפולים, בשקר בהסתרה וכל מה שנלווה לזה. אני סובלת אני מסתירה ואני חיה את החיים אלה.
  המשפחה מוגנת -אני אם למופת דמות משמעותית יצירתית וכיפית בבית ,והבית למופת, נכון, היתי יכולה להיות הרבה יותר. אבל אלה העובדות. כך זה מתנהל שנים ומתנהל טוב.
  הסובלת היחידה היא אני- וכן גם במשך ה10 שנים של הרומן סבלתי- נקיפות מצפון, הכאה על חטא, הסתרה וחיים כפולים עם געגוע בלתי נגמר סוחט ומכאיב לאהבה בלתי ממומשת. ולא יכלתי לסיים את זה בשום אופן.
  עדיין- למה לסחוב את כל המשפחה איתי במדרון?
  לא כל דבר דורש לפתוח שולחן ולפתוח את הלב במיוחד שזה לא יתרום דבר ההיפך רק יפורר ויכאיב למעגל הקרוב שלא אשם בכלום.
  אם כך לספר לבעל זה אולי פתרון חלקי בתחילת הדרך שהכל עדיין פתוח . עכשיו?? זה כבר אבוד. לא כל חלום אפשר להגשים בכל גיל. יש דברים שאינם ברי ביצוע.

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • הכדור הוא עגול

  נלי
  13/11/2016

  צר לי עלייך שהבאת את עצמך ומשפחתך למצב כאוטי שכזה. לדעתי, כל שנשאר לך הוא להסתכל על סבלך כעונש משמיים על מעשייך, ואולי תתנחמי בכך.

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • מגיע לך

  מגיע לך
  24/01/2017

  שתמשיכי ותסבלי כל חייך בוגדנית מטונפת

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • קשר עם האקסית יכול להיות תמים?
  דנה
  21/10/2016

  לחברי הפורום שלום. לאחרונה גיליתי שבכל פעם שאנחנו רבים בעלי בקשר עם האקסית שלו דרך הווטסאפ, טלפון וכו'. לחפותו הוא טוען שהוא מחפש אוזן קשבת ושרק שופך את הלב אצלה. ושנמאס לו ושהוא לא יכול לחיות עם אישה שכל הזמן חושדת.
  מה דעתכם?

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • אפשר בבקשה לקבל תגובה?

  דנה
  25/10/2016

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • קשר עם האקסית יכול להיות מחרמן ברמות

  שדון לילה
  29/10/2016

  אין כמוה במציצות

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • שלום לך

  נלי
  13/11/2016

  הייתי מציעה לך לשבת לדבר איתו בצורה יפה ולא מאשימה ולהסביר שהדבר פוגע בך ומוריד מערכך ואיך היה מרגיש אם את היית נוהגת כך. ואם השיחה לא הניבה את הפתיחות הרצויה, בפעם הבאה כשזה קורה, פשוט תתלבשי יפה ותתאפרי כאילו את הולכת לאירוע ומבלי לומר דבר פשוט תצאי לחברה, משפחה או סתם שבי בבית קפה לשעה, או אפילו צאי לסיבוב באוטו. אחרי פעם פעמיים רוב הסיכויים שהוא יתחיל לשאול שאלות ונשאר לך להוכיח לו שאת לא החשדנית אלא הפגועה. שיהיה בהצלחה :)

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • שלום נלי תודה על תגובתך

  דנה
  13/11/2016

  זו לא פעם ראשונה שאני מגלה שהוא בקשר אתה, עייפתי מלהסביר גם בעדינות וגם בתקיפות, זה חוזר על עצמו כל פעם נראה לי שהקשר תמיד קיים והוא מתעצם כאשר אנחנו רבים. זה מתסכל ומייאש כבר לא יודעת מה לעשות...

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • היי חזקה

  נלי
  13/11/2016

  אין ספק שזה כואב, אבל אני מציעה לך מניסיוני, דבר ראשון תשקיעי בעצמך. תעשי בשבילך מה שגורם לך להנאה. כשאת תהיי שמחה מאושרת ומטופחת זה יסקרן אותו. נכון שבהתחלה זה ירגיש לך כמו משחק או מסיכה אבל בהמשך את תראי תוצאות.

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • השלכות בגידות בחיי הנישואין
  אייל
  20/01/2017

  החיים שלי בזבל אני נשוי 14 שנים וחוויתי עם אשתי עליות ומורדות לאחרונה גיליתי שהיא בגדה בי עם המוסכניק שלנו ורק כשקראתי סמסים שלה איתו ערב שבת הבנתי כמה המצב חמור לא יודע אם היא שכבה איתו אבל בפירוש היא כתבה לו שהיה בינהם רומן פיזי ונפשי מצבי הנפשי גרוע מאוד אני אוהב מאוד את הילדים שלנו וחבל לי מאוד על עוגמת הנפש שתיגרם להם המצב הזה מאמלל אותי מאוד דיברתי איתה על זה במקרים קודמים שהיו ואיכשהו "העברתי" והיא אמרה לי שאני בגדתי ראשון ביחסי החברות האהבה והכבוד ההדדי למרות שמעולם בכל שנות נישואינו לא אהבתי לא נפשית ולא פיזית אשה אחרת לא יודע מה לעשות אני שבור מהצער על הילדים ואיך זה ישפיע עליהם אני תמיד הייתי אבא נפלא אליהם והם חלק ממני

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • טיפול

  הנבגד
  23/01/2017

  אייל ,
  אני בהחלט מבין ומכיר את המצב שבו אתה נמצא.
  האדמה רועדת מתחת לרגלייך והכל מתמוטט.
  בנקודת זמן הזו אני חושב שאתה חייב לקבל עזרה מקצועית, פסיכולוג או מטפל אישי/זוגי, מישהו שיוכל לייצב את מצבך הנפשי.
  אתה הולך לחוות תקופה לא קלה ויש קושי רב להבין מה בדיוק קרה שם. אתה בעצמך אומר שאתה לא יודע האם היא שכבה איתו למרות שקראת את הודעתה שמדברת על רומן פיזי
  פשוט קשה לך להבין ולהאמין.
  המקרים הקודמים ש"העברת " , למה כוונתך ? האם היו בגידות כבר בעבר ?
  אתה חייב לעמוד על הרגליים ולהתחזק
  תקרא ותלמד על עולם הבגידות כך תבין באיזה סיטואציה אתה נמצא בה
  כך תוכל להתמודד ולעבור את התהליך הקשה

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • זוגיות שניה-משבר עם הבן שלו
  אביבה
  07/01/2017

  שלום
  בן זוגי ואני יוצאים כבר שנתיים (פרק ב'). יש לו ילד בן 12 שמגיע אחת לשבוע וכל סופ"ש שני.
  בראש השנה אירעה תקרית חמורה מאד ביני ובין הילד, דבר שגרם למריבה ופרידה ביננו.
  בימים אלו נפגשנו שוב ע"מ לנסות לגשר ולחזור לזוגיות. אחת מבקשותיי היתה, שעד אשר יחלוף זעם, וארגע , לא אגיע כאשר הבן נמצא (אחת לשבוע וכל סופ"ש שני).
  מה דעתכם? בקשה לגיטימית?
  אביבה

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • בעלי בוגד בי עם טרנסיות
  נלה
  02/01/2017

  גיליתי שבעלי מחפש ריגושים ואפילו בגד. ניסיתי לעשות הכל שיהיה לו טוב, הוא גמלאי ולא מוצא עבודה ראויה להשכלתו, ולמרות שאני תומכת בו מאוד בכל התחומים, הוא מחפש ריגושים מחוץ לבית. לא גיליתי לו במשך כחודשיים שאני יודעת עד היום. ביקשתי שיעזוב, אך לא נראה שיעשה כןץ מה עליי לעשות?

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • טרנסיות - ברבים? או רק עם אחת מהן?

  שדון לילה
  02/01/2017

  יכול להיות שאת נשית מידי בשבילו?
  תבגדי בו גם, אבל עם לסבית.
  לצורך העניין אני יכול להיות לסבית.

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום
אולי יעניין אותך גם

איך זוגיות משפיעה על הבריאות?
מאת מערכת BeOK
| 23/02/2017 |
צפיות: 47
מערכת יחסים ארוכה ויציבה משפיעה על היבטים רבים בחיים, לרבות על הבריאות הנפשית והפיזית. היא מפחיתה לחצים, מונעת דיכאונות ומשככת כאבים
קרא עוד
כיצד שינה טובה תורמת למערכת יחסים זוגית?
מאת מערכת BeOK
| 16/02/2017 |
צפיות: 87
שינה הכרחית למנוחת הגוף והנפש, לעומת חוסר שעות שינה הגורם להתדרדרות הבריאות וליכולת הריכוז. מחקרים חושפים כי שעות השינה משפיעות גם על מערכת היחסים הזוגית
קרא עוד
למה בעלי אופי חזק מתקשים למצוא זוגיות?
מאת מערכת BeOK
| 05/01/2017 |
צפיות: 1,258
למראית עין נראה כי לאנשים עם חוסן נפשי קל בחיים, הם אסרטיביים, דעתניים ומלאי ביטחון עצמי. אך האופי החזק מאיים על בני הזוג שלהם והם עלולים למשוך פסיכופתים ואנשים תלותיים
קרא עוד
מיטות נפרדות: המפתח לזוגיות מוצלחת
מאת מערכת BeOK
| 08/12/2016 |
צפיות: 554
יותר ויותר זוגות מגלים ששינה בנפרד משפרת לא רק את איכות השינה אלא גם את מערכת היחסים ואת חיי המין
קרא עוד
האם ריבים בין בני זוג מעידים על אהבה?
מאת מערכת BeOK
| 20/10/2016 |
צפיות: 593
ריבים וחילוקי דעות הם דבר נפוץ במערכת יחסים זוגית ולעומת הדעה הרווחת הם מעידים על זוגיות בריאה, על אהבה ועל רצון לשפר את הזוגיות
קרא עוד
למה צעירים מקיימים פחות סקס?
מאת מערכת BeOK
| 18/08/2016 |
צפיות: 5,576
הסקס נוכח בכל מקום והוא זמין במיוחד עם אפליקציות כמו טינדר וגריינדר, אבל דווקא היום צעירים מקיימים פחות סקס
קרא עוד
הסוד לזוגיות מוצלחת: לשתות אלכוהול יחד!
מאת מערכת BeOK
| 01/08/2016 |
צפיות: 7,967
האלכוהול אינו רק משמח לבב אנוש, אלא מסתבר שהוא מסייע לזוגות לשמור על מערכת יחסים תקינה ובריאה
קרא עוד
למה גברים נשואים גורמים לנשים לעבוד קשה יותר?
מאת מערכת BeOK
| 31/05/2016 |
צפיות: 17,794
מחקר חדש מצא כי אצל זוגות נשואים, גברים יוצרים שבע שעות נוספות של מטלות עבור נשותיהם מדי שבוע. לעומתם, נשים חוסכות לבני זוגם שעה של עבודות בית בשבוע
קרא עוד
זוגיות טובה: איך לגרום לאישה להיות מאושרת?
מאת מערכת BeOK
| 25/05/2016 |
צפיות: 17,755
מהו הסוד לזוגיות טובה וארוכת שנים? הפתרון הוא פשוט. כדי לתחזק זוגיות טובה, עליכם להיות בני זוג טובים. להקשיב לה, להיענות לצרכיה ולתמוך בה, הם רק חלק מהדרכים לשיפור הזוגיות
קרא עוד
יציאה מהארון של ילדים – איך הורים מתמודדים עם נטייה מינית שונה של ילדיהם?
מאת מערכת BeOK
| 10/03/2016 |
צפיות: 14,513
כאשר הילד או הילדה מבשרים להוריהם כי הם נמשכים לבני מינם, ההורה עשוי למצוא את עצמו מוצא מהארון ללא רצונו, מבלי שבני משפחה או מכרים יודעים שבנם הומו או שבתם לסבית. הורים שמנסים לגונן על ילדם מפני תגובת הסביבה, עלולים לגרום למצב ההפוך של חזרה למקום מבודד ומאיים
קרא עוד