ניתוח פלסטי לגברים: עיצוב קוביות בבטן

ניתוח פלסטי לעיצוב קוביות בבטן הפך לטרנד בשנה האחרונה ופונים אליו יותר ויותר גברים שאינם מצליחים להגיע לתוצאה בכוחות עצמם. הניתוח מאפשר לעצב קוביות בבטן שנראות טבעיות לחלוטין ואינו מצריך כמעט תקופת החלמה
ד``ר נמרוד פרידמן
| 22/08/2012 |
צפיות: 9,113
זה כבר מזמן לא חדש שהגבר המודרני דואג למראה החיצוני שלו. חשוב לו להיראות טוב לא רק כשהוא לבוש ומחויט, אלא גם כאשר הוא ללא חולצה. בשנים האחרונות יש עלייה משמעותית במספר הגברים הפונים לעיצוב החזה במטרה להקטין ולטפל בחזה המזכיר מבנה חזה נשי (גניקומסטיה), אולם הטרנד החם בתחום עיצוב הגוף וטיפוח הגבר הוא בהחלט עיצוב קוביות בבטן.

למידע נוסף בנושא ניתוחים פלסטיים, היכנסו לפורומים:
פורום הגדלת חזה, הקטנת חזה
פורום טיפולים אסתטיים בלייזר
פורום ניתוחים פלסטיים לילדים
פורום ניתוחים פלסטיים, ניתוחי אף, כירורגיה פלסטית
פורום ניתוחים קוסמטיים בנרתיק

דמיינו לעצמכם שעות של אימוני כושר, זרועות מנופחות, חזה שטוח ו...כרס שמסרבת להיעלם. מוכר לכם? גברים רבים המקפידים על פעילות גופנית שגרתית, אורח חיים בריא ושומרים על משקל גוף יציב מוצאים עצמם מתוסכלים מכך שאינם מצליחים להשיג את מראה הקוביות הנחשקות בבטן. מתברר, כי היכולת להשיג מראה זה אינה תלויה רק באחוזי שומן ובמכון הכושר, אלא במבנה הגנטי עימו נולדו.

האם ניתוח לעיצוב קוביות בבטן יכול להחליף אימוני כושר?


ניתוח חדשני לעיצוב קוביות בבטן הוא הבשורה החדשה בתחום הניתוחים הפלסטיים לגברים. הניתוח מהווה פתרון לאותם גברים שמשקל גופם תקין ויציב ומבקשים ליהנות ממראה גברי יותר, אך אינם מצליחים להשיגו באמצעות אימוני כושר. ניתוח זה אינו מהווה תחליף לאימוני כושר ועל מנת לשמור על תוצאותיו חשוב להקפיד על אורח חיים בריא ופעילות גופנית.לאחר הניתוח ניתן לחזור להתאמן במכון כושר לאחר כשבועיים עד שלושה שבועות.

כיצד הניתוח מתבצע?


ניתוח לעיצוב קוביות בבטן נעשה באמצעות טכניקה חדשנית לפיסול השומן הנמצא מתחת לעור. דרך מספר חתכים זעירים באורך של מילימטרים בודדים, ניתן לשאוב את השומן המיותר ולאחר מכן לפסל את השומן הנותר לכדי קוביות מעוצבות ואסתטיות. לעיתים קרובות מומלץ לשלב בפעולה גם שאיבת שומן של המותניים האחוריות בכדי לקבל שיפור כולל בפלג הגוף המרכזי. אולם כאמור, המעמדים האידיאליים לניתוח הם אינם הגברים שסובלים משומן עודף, אלא גברים הנמצאים במשקל גוף תקין ומעוניינים לחטב ולשפר את מראה אזור הבטן.


האם התוצאה תראה טבעית?


בהחלט כן. גברים רבים שעברו את הפעולה מאוד מרוצים ומספרים כי זכו לקבל מראה עליו פנטזו ולא הצליחו לקבל בשום צורה אחרת.

מה קורה אם משמינים לאחר מכן?


מאחר ובמקום שבו בוצעה שאיבה או המסת שומן נותרו פחות תאי שומן, הרי שהסיכוי שהשומן יחזור לאותו מקום קטן יותר. יחד עם זאת, על מנת לשמור על תוצאות הניתוח לאורך זמן חשוב להמשיך ולשמור על משקל גוף ממוצע.

יתרונות מול חסרונות


היתרונות בניתוח לעיצוב קוביות בבטן הוא ביכולת שלנו להשיג את מראה הקוביות גם אם אינו חלק מהמבנה הגנטי שלנו, כמו גם באפשרות ליהנות ממראה חטוב מבלי לבלות שנים ב"מכינה להישרדות". החיסרון הוא בכך שהפעולה מתאימה בעיקר לאנשים עם משקל גוף תקין ולא לבעלי כרס גדולה או לאלו הסובלים מעודף משקל.

תופעות לוואי


בניתוח זה השכיחות לסיבוכים ותופעות לוואי הם נמוכות ביותר. בשאיבת שומן רגילה, ניתן לקבל חוסר סימטריה, חוסר אחידות ורפיון של העור. בעיות אלה נדירות יותר בניתוח עיצוב קוביות בבטן.

לכתבות נוספות בנושא ניתוחים פלסטיים:
איך אתם אוספים מידע על ניתוחים פלסטיים?
שאיבת שומן: יתרונות, סיכונים וסיבוכים
לא הולך ברגל: ניתוחים פלסטיים לכף הרגל
ניתוחים פלסטיים משחזרים לאחר טראומה
מילוי קמטים: כל המידע על זריקות קולגן

משך הניתוח


כשעה עד שעתיים בהתאם לגודל הבטן וכמות השומן.

משך ההחלמה


ההחלמה היא קצרה וקלה. אין צורך בשכיבה במיטה אף לא יום אחד, וניתן לחזור לפעילות רגילה לאחר מספר ימים ולמכון הכושר לאחר שבועיים- שלוש.

לסיכום, גולת הכותרת בניתוח זה היא היכולת לעצב קוביות בבטן ובכך ליהנות ממראה של בטן מחוטבת, גברית ומעוצבת עם קוביות גם מבלי להשקיע מאמץ באימון כושר יומיומי במשך שנים.

ד"ר נמרוד פרידמן מנהל מרפאה פרטית ברחוב האמנים 7, ת"א. טל. 03-5626464.

דרג עד כמה מאמר זה עזר לך

עזר מאד

עזר

טוב

עזר קצת

לא עזר


* המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר. כל המסתמך על המידע המוצג עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה בכפוף לתנאי השימוש באתר