כל הדרכים לעכב שפיכה מוקדמת

שפיכה מוקדמת, חוסר יכולת לשלוט בשפיכת הזרע ובאורגזמה המתלווה אליה בעת קיום יחסי מין, היא בעיה נפוצה הפוקדת אחוז ניכר מהאוכלוסיה הגברית. מהן הסיבות לשפיכה מוקדמת וכיצד תוכלו לעכב אותה?
| 15/11/2011 |
צפיות: 45,404
שפיכה מוקדמת היא בעיה נפוצה הפוקדת אחוז ניכר מהאוכלוסיה הגברית, לפי נתונים שהוצגו בכנס האחרון של האגודה הישראלית לטיפול מיני באיכילוב. אצל חלק מהגברים מדובר בבעיה זמנית תלויית גיל או מצב נפשי וכ- 40% מהגברים סובלים מהבעיה באופן כרוני.

למידע נוסף בנושא שפיכה מוקדמת היכנסו לפורומים:
פורום זהות מינית, תפקוד מיני
פורום מין וסקסולוגיה
פורום סקס ויחסים
פורום סקס נוער
פורום פגיעה מינית, תקיפה מינית, הטרדה מינית

בעיה זו מעסיקה גברים רבים שרוצים להחזיק הרבה זמן מעמד במיטה ולעשות אהבה עם בן או בת הזוג זמן ארוך יותר. שפיכה מוקדמת יכולה להכניס למיטה תסכול, לחץ, אכזבה, איבוד חשק, לגרום לחיבור מיני שלילי ולמצב של איבוד זיקפה גם אצל גברים שאין להם שום בעיה עם און גברי והבדיקות הפיזיולוגיות שלהם תקינות לחלוטין.

שפיכה מוקדמת (בלטינית: Ejaculatio praecox) היא תופעה של העדר שליטה במועד השפיכה והיא נחשבת כליקוי בתפקוד המיני אצל גברים. גברים הסובלים משפיכה מוקדמת אינם מסוגלים לשלוט על שפיכת הזרע ועל האורגזמה המתלווה לשפיכת הזרע בעת קיום יחסי מין.

שפיכה מוקדמת היא בעיית התפקוד המיני הנפוצה ביותר בגברים; בין 25% ל-40% מהגברים סובלים ממנה באופן כרוני, ורבים נוספים לוקים בה באופן זמני. לשפיכה מוקדמת אין הגדרה אחידה. במונחים אבסולוטיים נוהגים להגדיר אותה כשפיכה תוך פחות משתי דקות מרגע החדירה. רבים, במיוחד בעת האחרונה, משתמשים בהגדרה גמישה יותר המציינת כי גבר סובל משפיכה מוקדמת אם אינו מסוגל לקיים יחסי מין במשך הזמן הרצוי לו. להלן כל הדרכים לעכב את השפיכה:

הסטת מחשבה – הטכניקה של כולם


טכניקה: לחשוב על משהו אחר תוך כדי הסקס. אחוז גבוה של הגברים מדווחים כי חשיבה על משהו אחר תוך כדי חדירה מאט את קצב השפיכה שלהם. המחשבות עוסקות בנושאים אחרים שאינם קשורים בעליל לסיטואציה.

חלק מהגברים דיווחו שהם חושבים על השואה, על החמות או האמא של החברה, על משחק הכדורגל של הקבוצה האהודה, על מבחן קשה שהולך להיות בקרוב, על הבוס בעבודה, על מה לאכול אחרי הסקס ועוד. טכניקה זו עובדת על חוסר מיקוד בעונג החיבור המיני עם בן או בת הזוג. אזהרה: לעיתים הסטת מחשבה פוגעת בתחושת העונג העילאי שבקיום החדירה עצמה ולחוסר חיבור עם הפרטנר/ית.

תענג אותה (אותו)


טכניקה: שינוי פעולה. תוך כדי פעולה, כשאתה מרגיש שהשיא מתקרב תעשה שינוי: תפסיק את הפעולה ממנה אתה מגורה ותתחיל לעסוק בצד השני: תפנק, תגע ותענג את הפרטנר/ית. לאט לאט גירוי השיא יירד ואחרי כמה דקות תוכל לחוות שוב גירוי והפעם תחזיק מעמד יותר זמן.

שינוי תנוחה


טכניקה: תוך כדי זה שאתה עושה אהבה עם הפרטנר/ית, אתה מרגיש קרוב לשפיכה, יש להפסיק את החדירה בתנוחה זו, לצאת מבן או בת הזוג ולשנות תנוחה. שינוי התנוחה יפחית את הרצון הקרוב לגמור ויאריך את זמן התפקוד המיני שלך. יש 101 ויותר תנוחות שונות, הגיע הזמן שתדע מה הן.

זיהוי נקודת האל חזור


זוהי טכניקה שיש ללמוד אותה. כאן דרוש אימון אישי שלך עם עצמך לזיהוי נקודת האל חזור תוך כדי אוננות. ניתן לחשוב על סולם מ-1 עד 10 מרגע העוררות המינית עד רגע השפיכה. נקודה 10 זו נקודת הסיום שבה אתה מגיע לשפיכה. נקודה 9 זוהי נקודת האל חזור, נקודה ממנה לא ניתן להפסיק את השפיכה והיא יוצאת החוצה בבת אחת.
<@ --- IMG_2 --- @>
על מנת להשהות שפיכה אתה מנסה לאתר עם גופך את נקודה 8 – נקודה אחת לפני נקודת האל חזור. אתה מאונן במודע, עם תשומת לב למה שקורה לך בגוף, שם את ליבך בתחושות העוברות בגופך באותו הרגע ומרגיש איך גל האורגזמה מתחיל להווצר עם העלייה בסולם ההתרגשות. התבונן פנימה, נסה לאתר את התחושה של רגע אחד לפני נקודת האל חזור. יכול להיות שתפספס בפעמים הראשונות וזה בסדר. אם אתה מגיע לשפיכה – תפלוט, אל תנסה לעצור. זה פוגע בתיפקוד התקין של האיבר.

לאט לאט תכיר את מנגנון הגוף. כשאתה מגיע לנקודה 8 תעצור את האוננות. אל תיגע באיבר המין. עצום עיניים. תרגיש את האורגזמה גועשת בגוף. תן לאיבר להיות ללא מגע. לאט לאט הגוף לומד להיות רגיש ומודע לרגע לפני השפיכה וכך תוכל לשלוט בה. אזהרה : את תרגיל הלמידה יש לבצע פעם אחת ביום בלבד. אסור לבצע יותר משלושה שבועות.

אוננות מקדמת


טכניקה: תאונן ותגמור ללא קשר לסקס. נסה לפני שאתם באים במגע מיני לאונן ולגמור. בפעם השניה לוקח זמן רב יותר לגמור לעומת הראשונה. אונן באותו יום זמן מה לפני הסקס או שתדאגו יחד שאתה תגמור ראשון מהתחלה ומשם תתחילו במשחק המקדים מה שיאפשר לך עוררות מחודשת וזיקפה שניה. אזהרה: אם בשפיכה אתה מאבד את כל האנרגיה ומרגיש גמור – טכניקה זו לא מתאימה לך!

רגל על הריצפה


טכניקה זו שמעתי במסיבות רווקים. גברים מסויימים מספרים שתוך כדי סקס וחדירה הם מורידים רגל אחת ושמים אותה על הריצפה. תחושת הקור מהריצפה גורמת להם גם להתמקד ברגל (הסטת מחשבה) וגם מאטה בו זמנית את השפיכה שלהם וזה לא משפיע על הדיאלוג המיני עם הפרטנרית.

כדורים נוגדי דיכאון


גברים שלוקחים כדורים נגד דיכאון דיווחו בשינוי משמעותי ביכולות השפיכה שלהם. הכדורים מכילים כימיקלים שעובדים בדיוק על הסינפסות במח כך שאפקט הנלווה לטיפול בדיכאון הינו האטת השפיכה. כיום, הנושא נחקר לעומק במטרה לבודד את המרכיב וליצור כדור שיוכל לעזור בנושא זה בלבד ללא נוגדי דיכאון. אזהרה: אסור ליטול כדורים נוגדי דיכאון ללא מרשם רופא או חלילה ליטול כדורים של אדם אחר.

תרגול שרירי הסקס


הטכניקה: תוך כדי סקס לעצור את החדירה, לשהות ללא תנועה בתוך בן או בת הזוג ולכווץ את שרירי הסקס בגוף כך שישפיעו על האטה של השפיכה ועצירה של הזירמה הגברית. מהם שרירי הסקס? שרירי איבר המין הגברי ושרירי פי הטבעת. חיזוק שרירי איבר המין עוזר גם "בדרך" לזיקפה חזקה ויציבה יותר.

התרגיל: בזמן מתן שתן עוצרים את הזרם באמצעות כיווץ שרירי איבר המין (רצוי גם כיווץ שרירי פי הטבעת במקביל). גבר מכווץ את השרירים ואז הזרימה מפסיקה ואז משחרר והזרימה ממשיכה. יש לעשות את התרגול אך ורק על מתן שתן אחד במהלך היום. את העצירות בשתן יש לבצע 20 פעם – כיווץ, שחרור, כיווץ, שחרור וחוזר חלילה לאורך כל מתן השתן. השריר עצמו עשוי להיות רפוי בהתחלה ואולי לא תצליחו בכך. אבל לאט לאט עם חלוף הימים השריר יוכל להתכווץ ויפסיק את זרימת השתן לחלוטין. בתום 30 יום מפסיקים את התרגול היום יומי.

נשימות


טכניקה: כשאתה מאתר קירבה לנקודת האל חזור אתה משנה את קצב הנשימות שלך לנשימות בקצב איטי, מודע, עמוק וארוך. כשעושים אהבה לקראת השפיכה, שימו לב שקצב הנשימות עולה מאוד ומאיץ את הגוף להגיע לאורגזמה ושפיכה. שינוי לקצב איטי, מודע ועמוק יותר יעכב את השפיכה בוודאות. לידיעתך, ניתן להפריד בין האורגזמה והשפיכה – וניתן ללמוד את הטכניקה אצל מורה לטנטרה.

הלחיצה


טכניקה: לחיצה באמצעות האצבעות על איבר המין במספר מקומות עיקריים כך שתווצר השהייה של השפיכה. את הלחיצה יש לבצע באמצעות כריות האצבעות בצורה נחושה ומכוונת אך לא כצביטה או כאחיזה מכאיבה.

אזור ראשון: ראש איבר המין. יש ללחוץ עם שתי אצבעות כלחץ יציב מלפנים ומאחור של העטרה. לחיצה זו מפחיתה את הצורך הדחוף לשפוך. יכול לעזור בעת ביצוע מין אוראלי.

אזור שני: היכן שאיבר המין הגברי נגמר ומתחילים האשכים. לחיצה חובקת קבועה של מספר שניות באזור זה תעזור בהשהיית השפיכה. יניתן לעשות זאת תוך כדי חדירה על ידי שליחת יד של הפרטנר/ית או על ידי הגבר עצמו .

אזור שלישי: מתחת לשק האשכים ישנו אזור חלק ורגיש למגע, לחיצה קבועה עליו עם האצבע מספר שניות תאט את השפיכה הקרבה.

טבעת השהייה


טכניקה: שימוש בטבעת שיוצרת לחץ על בסיס איבר המין וגורמת להשהייה של השפיכה. את הטבעת ניתן לרכוש בחנויות הסקס באינטרנט או ברחבי הארץ. הטבעת יכולה להיות רגילה או רוטטת להעצמת האורגזמה הגברית והנשית. הטבעת תעצור עבורך את השפיכה.

ג'ל השהייה


טכניקה: ג'ל המכיל מרכיבים מאלחשים שמורחים על קצה איבר המין. הג'ל גורם לחוסר תחושה (אילחוש – כמו הרדמה) בקצה הפין וע"י כך מפחית את הרגישות בקצה הפין בזמן החדירה ומעכב שפיכה עקב פעולה זו. אזהרה: 1. יש לשם לב היכן רוכשים את הג'ל כי יש המון חיקויים בשוק. רצוי לקנות בחנות סקס מוכרת וידועה . 2.היזהרו עם הפרטנר/ית. נשים רבים שביצעו סקס אוראלי בגבר שלהן לאחר שמרח משחה זו, מצאו את עצמן עם לשון ושפתיים רדומות.

קונדום


טכניקה: לבישת קונדום. המון גברים דיווחו כי קונדום עוזר להם רבות בהשהיית השפיכה. הקונדום גורם לתחושת החדירה להיות קהה יותר, זאת אומרת מורגשת פחות, ומאט את השפיכה.

גברים, חשוב שתזכרו, המעבר מ-0 ל-100 לא נעשה ביום אחד. אם אתם גומרים תוך כמה שניות לא תוכלו מחר בערב לעשות אהבה במשך שעות. כל הטכניקות שמלמדות את הגוף שלכם לאפשר שפיכה מעוכבת לוקחות זמן, התמדה ותירגול. באותה צורה בה אתם לא יכולים ללכת לחדר כושר בלי שרירים ויום אחרי האימון יהיו לך קוביות בבטן, כך מצב של שפיכה מעוכבת בלתי אפשרי אחרי יום אחד של אימונים.

את תהליך השהיית השפיכה עליך לעשות באהבה, סבלנות והתמדה. אתה יכול לתרגל דברים עם עצמך לפני המפגש עם הפרטנר/ית ואתה יכול אם יש לך פרנטר/ית אוהב/ת ומבינ/ה לתרגל הכל יחד איתה או איתו באהבה משותפת.

לכתבות נוספות בנושא שפיכה מוקדמת:
אופס: על חרדת ביצוע, שפיכה מוקדמת ועוד
10 דברים על שפיכה מוקדמת
שפיכה מוקדמת: כל הפיתרונות
הידעתם? יחסי מין בריאים ללב
חשק מיני ירוד אצל גברים: למה זה קורה?

שפיכה מוקדמת יכולה להתרחש כתוצאה מלחצים נפשיים, חרדה מיכולת הביצוע, תלונות מוגברות מהפרטנר/ית, פחדים המלווים את המגע המיני. לכן חשוב לטפל בבעיה אצל גורם מוסמך ולפני הכל לשוחח בצורה פתוחה עם בני הזוג, להכניס נינוחות לחדר השינה במקום לחצים וחרדות וליצור ערוץ תקשורת אוהב ומאפשר בכדי לעבוד על המטרה המשותפת שלכם – עונג מיני ממושך ומספק וחיי זוגיות. מאושרים.

* המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר. כל המסתמך על המידע המוצג עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה בכפוף לתנאי השימוש באתר

טנטרה, מיניות

פורום טנטרה, מיניות מיועד להגביר לכם את החושים, לשפר את הזוגיות והמגע, אתם מוזמנים להתייעץ בנושאים: טנטרה, זוגיות, מיניות, מגע, אהבה, קבלה והתמסרות, מדיטציה, אורגזמה, עירום, סקס ועוד
הוספת הודעה לפורום
אם את/ה רוצה שנחזור אליך
תמונה
יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום
 
 • מחפש עיסוי טנטרה איך בוחרים?
  יוסי
  24/05/2017

  היי
  מחפש עיסוי טנטרי ראיתי הרבה באינט לא יודע איך בוחרים מה טוב מה לא ... מחפש מומלצים.
  תודה יוסי

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • מטפלות שאת יכולה להציע?
  ניר
  12/01/2017

  אז איזה מטפלות יש שאת יכולה להציע לי?

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • תסתכל באתר טנטרה

  לימור בנדל
  15/02/2017

  יש שם מורות לטנטרה מצויינות .

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • לא מוצאת מטפלות מבוגרות
  ניר
  11/01/2017

  איפה אני יכול למצוא מטפלת בגילאי 35-50 חשוב לי שאני אוכל להמשך למטפלת, ומכל מה שחיפשתי מצאתי בעיקר מטפלות צעירות האם יש מטפלות מבוגרות?

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • טיפול עיסוי יש כמה דברים
  דרוויש חוואגא
  07/01/2017

  שבכה מהירה גם צריכ הרבה לעסות

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • שפיכה מהירה ניתן לשליטה

  לימור בנדל
  08/01/2017

  מוזן לחייג אלי ואספר לך איך 0544578993
  יום נפלא, לימור

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • מפחדת לקיים יחסי מין עם קונדום
  נירה
  07/12/2016

  היי
  אני בחורה בת 34 שעברה הפלה בעקבות הריון לא רצוי לפני מס שנים. מאז שיוצא לי לקיים יחסים עם קונדום בלבדדד כי אסור לי גלולות אך עדיין אני פוחדת ולא נהנית בסקס.( אני מחכה כמו מפגרת סליחה על המילה) כמה ימים לפני המחזור ככה שאני יודעת שלא יהיה מצב להריון בנוסףףף לקונדום. שאלתי היא האם באמת ניתן להיות רגועים עם קונדום ואיך ניתן לדעת שהכל בסדר ולהיות רגועים? גם בימים של ביוץ ומספר ימים לפניהם ואחריהם? תודה

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • רוגע זו חוויה פנימית

  לימור בנדל
  07/12/2016

  את צריכה לעבוד על המחשבות שלך. קונדום שומר ב 99% כי אין אף פעם 100%. הנאה מסקס זה לא להיות בזמן קיום יחסי המין במחשבות אלה נוכחת בחיבור לגוף ולעונג. אם את זקוקה לעזרה בניהול מחשבות ונוכחות מוזמנת להגיע לייעוץ ואלווה אותך לשינוי. לימור

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • תודה רבה איך

  נירה
  07/12/2016

  אפשר להגיע אלייך? אולי באמת אעשה את הצעד הזה זה ממש מציק לי

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • לבינתיים אניניכולה

  ועוד משהו
  09/12/2016

  איך אני יכולה להיות רגועה בודאות מבחינת הקונדום? ולהתמקד ביחסים?ולדעת שהקונדום בסדר

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • מעונין בטיפול טנטרה לחיבור מיני
  דרור ששון
  15/12/2016


  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • גמירה מהירה מאכזב את בת הזוג
  גבר
  03/11/2016

  שלום לימור .אני גם סובל מגמירה מהירה וזה מתסכל ומביך אותי בזמן הסקס כי זה מרגיש כאילו אני מאכזב את בת הזוג שלי .
  יצא לי להשתמש בספריי השהייה וזה עוזר אבל הזיקפה באותו הרגע חלשה וזה לא מרגיש טבעי ובלי הספריי אני מרגיש חסר אונים כי לאחר החדירה בץבת זוג שלי נדלקת והגמירה המהירה הורסת את הכל ,אם את יכולה לתת לי טיפ/תרגול שיעזור? .
  תודה .

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • מוזמן להגיע לייעוץ פרטני

  לימור בנדל
  05/12/2016

  אני מאבחנת מהן הסיבות שמהן אתה גומר מהר ואז יכולה לתת לך תרגילים שתתאמן איתם ליצירת שליטה מלאה בשפיכה. אין כדור קסם - רק תרגול מביא לתוצאות מדהימות. אתה הופך להיות דבר רב אורגזמי שגומר מתי שאתה רוצה. , לימור

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • מוזמן להגיע למפגש יעוץ

  לימור בנדל
  05/12/2016

  אשמח לאבחן מהם הסיבות בגללן אתה גומר מהר ולהתאים לך תרגילים לתירגול שליטה בשפיכה. זה לא כדור קסם. זה תרגול יומיומי בהתמדה שמלווה אותך ליצירת שליטה בגמירה שלך. מדובר בפגישה אחת ולמידה של כלים. מוזמן לחייג אלי, לימור

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • איך להחזיר חשק מיני?
  אנונימית
  20/11/2016

  היי אני בזוגיות כמעט 4 שנים , שבתוכה הייתה פרידה ואז חזרנו ולאחר תקופה של יחסים פתוחים , החלטנו לרדת מהעיניין ולחזור להיות בקשר רגיל ... הוא בצבא אני רואה אותו פעם ב כמה שבועות ...
  שמתי לב שאני לא נמשכת אליו ו"דיי ירד לי " ממנו , אני לא מגיעה לאורגזמות בכלל , או בכללי לא מרגישה כל עוררות מינית או צורך לגעת בעצמי (גם שאני לבד ) ,
  וזה פוגע לי מאוד במע יחסים (כמובן שהוא לא לוחץ עליי בשום דבר ) , מה אפשר לעשות כדי להחזיר את המצב לקדמותו (בדר"כ אני במצב עוררות גבוה מהרגיל וכל הזמן רוצה ... ) . ?

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • ועוד משהו ...

  אנונימית
  20/11/2016

  אני מקבלת את כל ההנאה שלי מחדירה , הדגדגן שלי לא רגיש בכלל ... ואני הופכת להיות ממש מתוסכלת שאפילו הסקס כבר לא נעים לי או שאני לא רוצה בכלל שלא נדבר על להגיע לאורגזמה ...

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • האם את משתמשת בויברטור?

  לימור בנדל
  05/12/2016

  ממה הדגדגן שלך הפך להיות לא רגיש עד כדי מצב של חוסר נעימות במגע בו? האם את מאוננת? משתמשת בויברטור? אגב בעבר כן היית חווה איתו אורגזמות וכן היה לך נעים מגע בדגדגן?

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • התנסות בעיסוי לצימר טנטרי
  דנה
  25/11/2016

  אנחנו חוגגים יום נישואין
  במימר בכפר ורדים בצפון
  מעוניינת להתנסות בעיסוי טנטרי
  עוד היום אם אפשר
  אנחיו עד מוצאש בצימר

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • עיסוי טנטרי לזוגות

  לימור בנדל
  05/12/2016

  ניתן למצוא מעסה באתר "טנטרה" - יש גם מעסים מהצפון. לבחור לחייג אליהם ולהנות

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • אני מעוניננת בכיסא הטטנטרה
  לי
  20/11/2016

  איך אני יוצרת עמך קשר לקנות את הכיסא?

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום
אולי יעניין אותך גם

מה סטרייטים יכולים ללמוד מזוגות הומוסקסואליים?
מאת מערכת BeOK
| 08/06/2017 |
צפיות: 212
מחקרים רבים מראים כי מערכות יחסים הומוסקסואליות חזקות וטובות יותר משל הטרוסקסואליים. שוויון, תקשורת פתוחה וחוסר חלוקה מגדרית הם המפתח
קרא עוד
האם נשים באמת רוצות יותר רומנטיקה מגברים?
מאת מערכת BeOK
| 05/06/2017 |
צפיות: 175
דורות קודמים קיבעו לא מעט דעות קדומות על נשים ועל גברים ועל התפקיד של כל אחד מהם בזוגיות. מחקרים חדשים קובעים כי הרבה מההנחות הללו אינן נכונות ואף יכולות להרוס מערכות יחסים
קרא עוד
בקרוב גם גברים יוכלו ליטול גלולות למניעת הריון
מאת מערכת BeOK
| 08/03/2017 |
צפיות: 537
לגברים אין מבחר רב של אמצעי מניעה והם משתמשים בעיקר בקונדום. בקרוב הם יוכלו לבחור בין זריקה להפחתת ספירת הזרע לבין גלולה להשבתת הזרע
קרא עוד
כיצד זוגיות משפיעה על הבריאות?
מאת מערכת BeOK
| 23/02/2017 |
צפיות: 629
מערכת יחסים ארוכה ויציבה משפיעה על היבטים רבים בחיים, לרבות על הבריאות הנפשית והפיזית. היא מפחיתה לחצים, מונעת דיכאונות ומשככת כאבים
קרא עוד
כיצד שינה טובה תורמת למערכת יחסים זוגית?
מאת מערכת BeOK
| 16/02/2017 |
צפיות: 345
שינה הכרחית למנוחת הגוף והנפש, לעומת חוסר שעות שינה הגורם להתדרדרות הבריאות וליכולת הריכוז. מחקרים חושפים כי שעות השינה משפיעות גם על מערכת היחסים הזוגית
קרא עוד
למה בעלי אופי חזק מתקשים למצוא זוגיות?
מאת מערכת BeOK
| 05/01/2017 |
צפיות: 1,965
למראית עין נראה כי לאנשים עם חוסן נפשי קל בחיים, הם אסרטיביים, דעתניים ומלאי ביטחון עצמי. אך האופי החזק מאיים על בני הזוג שלהם והם עלולים למשוך פסיכופתים ואנשים תלותיים
קרא עוד
מיטות נפרדות: המפתח לזוגיות מוצלחת
מאת מערכת BeOK
| 08/12/2016 |
צפיות: 995
יותר ויותר זוגות מגלים ששינה בנפרד משפרת לא רק את איכות השינה אלא גם את מערכת היחסים ואת חיי המין
קרא עוד
האם ריבים בין בני זוג מעידים על אהבה?
מאת מערכת BeOK
| 20/10/2016 |
צפיות: 878
ריבים וחילוקי דעות הם דבר נפוץ במערכת יחסים זוגית ולעומת הדעה הרווחת הם מעידים על זוגיות בריאה, על אהבה ועל רצון לשפר את הזוגיות
קרא עוד
למה צעירים מקיימים פחות סקס?
מאת מערכת BeOK
| 18/08/2016 |
צפיות: 5,955
הסקס נוכח בכל מקום והוא זמין במיוחד עם אפליקציות כמו טינדר וגריינדר, אבל דווקא היום צעירים מקיימים פחות סקס
קרא עוד
הסוד לזוגיות מוצלחת: לשתות אלכוהול יחד!
מאת מערכת BeOK
| 01/08/2016 |
צפיות: 8,268
האלכוהול אינו רק משמח לבב אנוש, אלא מסתבר שהוא מסייע לזוגות לשמור על מערכת יחסים תקינה ובריאה
קרא עוד