כל הדרכים לעכב שפיכה מוקדמת

שפיכה מוקדמת, חוסר יכולת לשלוט בשפיכת הזרע ובאורגזמה המתלווה אליה בעת קיום יחסי מין, היא בעיה נפוצה הפוקדת אחוז ניכר מהאוכלוסיה הגברית. מהן הסיבות לשפיכה מוקדמת וכיצד תוכלו לעכב אותה?
| 15/11/2011 |
צפיות: 45,521
שפיכה מוקדמת היא בעיה נפוצה הפוקדת אחוז ניכר מהאוכלוסיה הגברית, לפי נתונים שהוצגו בכנס האחרון של האגודה הישראלית לטיפול מיני באיכילוב. אצל חלק מהגברים מדובר בבעיה זמנית תלויית גיל או מצב נפשי וכ- 40% מהגברים סובלים מהבעיה באופן כרוני.

למידע נוסף בנושא שפיכה מוקדמת היכנסו לפורומים:
פורום זהות מינית, תפקוד מיני
פורום מין וסקסולוגיה
פורום סקס ויחסים
פורום סקס נוער
פורום פגיעה מינית, תקיפה מינית, הטרדה מינית

בעיה זו מעסיקה גברים רבים שרוצים להחזיק הרבה זמן מעמד במיטה ולעשות אהבה עם בן או בת הזוג זמן ארוך יותר. שפיכה מוקדמת יכולה להכניס למיטה תסכול, לחץ, אכזבה, איבוד חשק, לגרום לחיבור מיני שלילי ולמצב של איבוד זיקפה גם אצל גברים שאין להם שום בעיה עם און גברי והבדיקות הפיזיולוגיות שלהם תקינות לחלוטין.

שפיכה מוקדמת (בלטינית: Ejaculatio praecox) היא תופעה של העדר שליטה במועד השפיכה והיא נחשבת כליקוי בתפקוד המיני אצל גברים. גברים הסובלים משפיכה מוקדמת אינם מסוגלים לשלוט על שפיכת הזרע ועל האורגזמה המתלווה לשפיכת הזרע בעת קיום יחסי מין.

שפיכה מוקדמת היא בעיית התפקוד המיני הנפוצה ביותר בגברים; בין 25% ל-40% מהגברים סובלים ממנה באופן כרוני, ורבים נוספים לוקים בה באופן זמני. לשפיכה מוקדמת אין הגדרה אחידה. במונחים אבסולוטיים נוהגים להגדיר אותה כשפיכה תוך פחות משתי דקות מרגע החדירה. רבים, במיוחד בעת האחרונה, משתמשים בהגדרה גמישה יותר המציינת כי גבר סובל משפיכה מוקדמת אם אינו מסוגל לקיים יחסי מין במשך הזמן הרצוי לו. להלן כל הדרכים לעכב את השפיכה:

הסטת מחשבה – הטכניקה של כולם


טכניקה: לחשוב על משהו אחר תוך כדי הסקס. אחוז גבוה של הגברים מדווחים כי חשיבה על משהו אחר תוך כדי חדירה מאט את קצב השפיכה שלהם. המחשבות עוסקות בנושאים אחרים שאינם קשורים בעליל לסיטואציה.

חלק מהגברים דיווחו שהם חושבים על השואה, על החמות או האמא של החברה, על משחק הכדורגל של הקבוצה האהודה, על מבחן קשה שהולך להיות בקרוב, על הבוס בעבודה, על מה לאכול אחרי הסקס ועוד. טכניקה זו עובדת על חוסר מיקוד בעונג החיבור המיני עם בן או בת הזוג. אזהרה: לעיתים הסטת מחשבה פוגעת בתחושת העונג העילאי שבקיום החדירה עצמה ולחוסר חיבור עם הפרטנר/ית.

תענג אותה (אותו)


טכניקה: שינוי פעולה. תוך כדי פעולה, כשאתה מרגיש שהשיא מתקרב תעשה שינוי: תפסיק את הפעולה ממנה אתה מגורה ותתחיל לעסוק בצד השני: תפנק, תגע ותענג את הפרטנר/ית. לאט לאט גירוי השיא יירד ואחרי כמה דקות תוכל לחוות שוב גירוי והפעם תחזיק מעמד יותר זמן.

שינוי תנוחה


טכניקה: תוך כדי זה שאתה עושה אהבה עם הפרטנר/ית, אתה מרגיש קרוב לשפיכה, יש להפסיק את החדירה בתנוחה זו, לצאת מבן או בת הזוג ולשנות תנוחה. שינוי התנוחה יפחית את הרצון הקרוב לגמור ויאריך את זמן התפקוד המיני שלך. יש 101 ויותר תנוחות שונות, הגיע הזמן שתדע מה הן.

זיהוי נקודת האל חזור


זוהי טכניקה שיש ללמוד אותה. כאן דרוש אימון אישי שלך עם עצמך לזיהוי נקודת האל חזור תוך כדי אוננות. ניתן לחשוב על סולם מ-1 עד 10 מרגע העוררות המינית עד רגע השפיכה. נקודה 10 זו נקודת הסיום שבה אתה מגיע לשפיכה. נקודה 9 זוהי נקודת האל חזור, נקודה ממנה לא ניתן להפסיק את השפיכה והיא יוצאת החוצה בבת אחת.
<@ --- IMG_2 --- @>
על מנת להשהות שפיכה אתה מנסה לאתר עם גופך את נקודה 8 – נקודה אחת לפני נקודת האל חזור. אתה מאונן במודע, עם תשומת לב למה שקורה לך בגוף, שם את ליבך בתחושות העוברות בגופך באותו הרגע ומרגיש איך גל האורגזמה מתחיל להווצר עם העלייה בסולם ההתרגשות. התבונן פנימה, נסה לאתר את התחושה של רגע אחד לפני נקודת האל חזור. יכול להיות שתפספס בפעמים הראשונות וזה בסדר. אם אתה מגיע לשפיכה – תפלוט, אל תנסה לעצור. זה פוגע בתיפקוד התקין של האיבר.

לאט לאט תכיר את מנגנון הגוף. כשאתה מגיע לנקודה 8 תעצור את האוננות. אל תיגע באיבר המין. עצום עיניים. תרגיש את האורגזמה גועשת בגוף. תן לאיבר להיות ללא מגע. לאט לאט הגוף לומד להיות רגיש ומודע לרגע לפני השפיכה וכך תוכל לשלוט בה. אזהרה : את תרגיל הלמידה יש לבצע פעם אחת ביום בלבד. אסור לבצע יותר משלושה שבועות.

אוננות מקדמת


טכניקה: תאונן ותגמור ללא קשר לסקס. נסה לפני שאתם באים במגע מיני לאונן ולגמור. בפעם השניה לוקח זמן רב יותר לגמור לעומת הראשונה. אונן באותו יום זמן מה לפני הסקס או שתדאגו יחד שאתה תגמור ראשון מהתחלה ומשם תתחילו במשחק המקדים מה שיאפשר לך עוררות מחודשת וזיקפה שניה. אזהרה: אם בשפיכה אתה מאבד את כל האנרגיה ומרגיש גמור – טכניקה זו לא מתאימה לך!

רגל על הריצפה


טכניקה זו שמעתי במסיבות רווקים. גברים מסויימים מספרים שתוך כדי סקס וחדירה הם מורידים רגל אחת ושמים אותה על הריצפה. תחושת הקור מהריצפה גורמת להם גם להתמקד ברגל (הסטת מחשבה) וגם מאטה בו זמנית את השפיכה שלהם וזה לא משפיע על הדיאלוג המיני עם הפרטנרית.

כדורים נוגדי דיכאון


גברים שלוקחים כדורים נגד דיכאון דיווחו בשינוי משמעותי ביכולות השפיכה שלהם. הכדורים מכילים כימיקלים שעובדים בדיוק על הסינפסות במח כך שאפקט הנלווה לטיפול בדיכאון הינו האטת השפיכה. כיום, הנושא נחקר לעומק במטרה לבודד את המרכיב וליצור כדור שיוכל לעזור בנושא זה בלבד ללא נוגדי דיכאון. אזהרה: אסור ליטול כדורים נוגדי דיכאון ללא מרשם רופא או חלילה ליטול כדורים של אדם אחר.

תרגול שרירי הסקס


הטכניקה: תוך כדי סקס לעצור את החדירה, לשהות ללא תנועה בתוך בן או בת הזוג ולכווץ את שרירי הסקס בגוף כך שישפיעו על האטה של השפיכה ועצירה של הזירמה הגברית. מהם שרירי הסקס? שרירי איבר המין הגברי ושרירי פי הטבעת. חיזוק שרירי איבר המין עוזר גם "בדרך" לזיקפה חזקה ויציבה יותר.

התרגיל: בזמן מתן שתן עוצרים את הזרם באמצעות כיווץ שרירי איבר המין (רצוי גם כיווץ שרירי פי הטבעת במקביל). גבר מכווץ את השרירים ואז הזרימה מפסיקה ואז משחרר והזרימה ממשיכה. יש לעשות את התרגול אך ורק על מתן שתן אחד במהלך היום. את העצירות בשתן יש לבצע 20 פעם – כיווץ, שחרור, כיווץ, שחרור וחוזר חלילה לאורך כל מתן השתן. השריר עצמו עשוי להיות רפוי בהתחלה ואולי לא תצליחו בכך. אבל לאט לאט עם חלוף הימים השריר יוכל להתכווץ ויפסיק את זרימת השתן לחלוטין. בתום 30 יום מפסיקים את התרגול היום יומי.

נשימות


טכניקה: כשאתה מאתר קירבה לנקודת האל חזור אתה משנה את קצב הנשימות שלך לנשימות בקצב איטי, מודע, עמוק וארוך. כשעושים אהבה לקראת השפיכה, שימו לב שקצב הנשימות עולה מאוד ומאיץ את הגוף להגיע לאורגזמה ושפיכה. שינוי לקצב איטי, מודע ועמוק יותר יעכב את השפיכה בוודאות. לידיעתך, ניתן להפריד בין האורגזמה והשפיכה – וניתן ללמוד את הטכניקה אצל מורה לטנטרה.

הלחיצה


טכניקה: לחיצה באמצעות האצבעות על איבר המין במספר מקומות עיקריים כך שתווצר השהייה של השפיכה. את הלחיצה יש לבצע באמצעות כריות האצבעות בצורה נחושה ומכוונת אך לא כצביטה או כאחיזה מכאיבה.

אזור ראשון: ראש איבר המין. יש ללחוץ עם שתי אצבעות כלחץ יציב מלפנים ומאחור של העטרה. לחיצה זו מפחיתה את הצורך הדחוף לשפוך. יכול לעזור בעת ביצוע מין אוראלי.

אזור שני: היכן שאיבר המין הגברי נגמר ומתחילים האשכים. לחיצה חובקת קבועה של מספר שניות באזור זה תעזור בהשהיית השפיכה. יניתן לעשות זאת תוך כדי חדירה על ידי שליחת יד של הפרטנר/ית או על ידי הגבר עצמו .

אזור שלישי: מתחת לשק האשכים ישנו אזור חלק ורגיש למגע, לחיצה קבועה עליו עם האצבע מספר שניות תאט את השפיכה הקרבה.

טבעת השהייה


טכניקה: שימוש בטבעת שיוצרת לחץ על בסיס איבר המין וגורמת להשהייה של השפיכה. את הטבעת ניתן לרכוש בחנויות הסקס באינטרנט או ברחבי הארץ. הטבעת יכולה להיות רגילה או רוטטת להעצמת האורגזמה הגברית והנשית. הטבעת תעצור עבורך את השפיכה.

ג'ל השהייה


טכניקה: ג'ל המכיל מרכיבים מאלחשים שמורחים על קצה איבר המין. הג'ל גורם לחוסר תחושה (אילחוש – כמו הרדמה) בקצה הפין וע"י כך מפחית את הרגישות בקצה הפין בזמן החדירה ומעכב שפיכה עקב פעולה זו. אזהרה: 1. יש לשם לב היכן רוכשים את הג'ל כי יש המון חיקויים בשוק. רצוי לקנות בחנות סקס מוכרת וידועה . 2.היזהרו עם הפרטנר/ית. נשים רבים שביצעו סקס אוראלי בגבר שלהן לאחר שמרח משחה זו, מצאו את עצמן עם לשון ושפתיים רדומות.

קונדום


טכניקה: לבישת קונדום. המון גברים דיווחו כי קונדום עוזר להם רבות בהשהיית השפיכה. הקונדום גורם לתחושת החדירה להיות קהה יותר, זאת אומרת מורגשת פחות, ומאט את השפיכה.

גברים, חשוב שתזכרו, המעבר מ-0 ל-100 לא נעשה ביום אחד. אם אתם גומרים תוך כמה שניות לא תוכלו מחר בערב לעשות אהבה במשך שעות. כל הטכניקות שמלמדות את הגוף שלכם לאפשר שפיכה מעוכבת לוקחות זמן, התמדה ותירגול. באותה צורה בה אתם לא יכולים ללכת לחדר כושר בלי שרירים ויום אחרי האימון יהיו לך קוביות בבטן, כך מצב של שפיכה מעוכבת בלתי אפשרי אחרי יום אחד של אימונים.

את תהליך השהיית השפיכה עליך לעשות באהבה, סבלנות והתמדה. אתה יכול לתרגל דברים עם עצמך לפני המפגש עם הפרטנר/ית ואתה יכול אם יש לך פרנטר/ית אוהב/ת ומבינ/ה לתרגל הכל יחד איתה או איתו באהבה משותפת.

לכתבות נוספות בנושא שפיכה מוקדמת:
אופס: על חרדת ביצוע, שפיכה מוקדמת ועוד
10 דברים על שפיכה מוקדמת
שפיכה מוקדמת: כל הפיתרונות
הידעתם? יחסי מין בריאים ללב
חשק מיני ירוד אצל גברים: למה זה קורה?

שפיכה מוקדמת יכולה להתרחש כתוצאה מלחצים נפשיים, חרדה מיכולת הביצוע, תלונות מוגברות מהפרטנר/ית, פחדים המלווים את המגע המיני. לכן חשוב לטפל בבעיה אצל גורם מוסמך ולפני הכל לשוחח בצורה פתוחה עם בני הזוג, להכניס נינוחות לחדר השינה במקום לחצים וחרדות וליצור ערוץ תקשורת אוהב ומאפשר בכדי לעבוד על המטרה המשותפת שלכם – עונג מיני ממושך ומספק וחיי זוגיות. מאושרים.

* המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר. כל המסתמך על המידע המוצג עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה בכפוף לתנאי השימוש באתר

טנטרה, מיניות

פורום טנטרה, מיניות מיועד להגביר לכם את החושים, לשפר את הזוגיות והמגע, אתם מוזמנים להתייעץ בנושאים: טנטרה, זוגיות, מיניות, מגע, אהבה, קבלה והתמסרות, מדיטציה, אורגזמה, עירום, סקס ועוד
הוספת הודעה לפורום
אם את/ה רוצה שנחזור אליך
תמונה
יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום
 
 • האם יש לבעיה שלי פתרון?
  נועם
  18/11/2017

  שלום שמי נועם
  אשמח לדעת האם במפגשים אפשר לפתור בעיה שכאשר אני במיטה עם אישה, לרוב היא נרתעת בגלל הגודל של האיבר שלי?
  תודה..

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • מטפל טנטרי רוצה תשובה
  מיקי
  24/10/2017

  מעונין לילמוד להיות מטפל טנטרי

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • לא מוצאת מטפלות מבוגרות
  ניר
  11/01/2017

  איפה אני יכול למצוא מטפלת בגילאי 35-50 חשוב לי שאני אוכל להמשך למטפלת, ומכל מה שחיפשתי מצאתי בעיקר מטפלות צעירות האם יש מטפלות מבוגרות?

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • יש אתר אחד מומלץ בו נמצאות כל המורות האמיתיות

  לימור בנדל
  01/10/2017

  טנטרה סי או אי אל - רק באתר הזה. כל השאר אלה מעסות אירוטיות שלא עברו הכשרה מסודרת בנושא. אני אישית ממליצה על לי רוז מראשל"צ, טל ומיכה מהצפון ועל בן ואפרת שגם מעסים ושניהם בתווח הגילאים שציינת. תהנה, לימור

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • מחפש עיסוי טנטרה איך בוחרים?
  יוסי
  24/05/2017

  היי
  מחפש עיסוי טנטרי ראיתי הרבה באינט לא יודע איך בוחרים מה טוב מה לא ... מחפש מומלצים.
  תודה יוסי

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • יש אתר אחד מומלץ בו נמצאות כל המורות האמיתיות

  לימור בנדל
  01/10/2017

  טנטרה סי או אי אל. רק באתר הזה. כל השאר אלה מעסות אירוטיות שלא עברו הכשרה מסודרת בנושא. אני אישית ממליצה על לי רוז מראשל"צ ועל בן ואפרת שגם מעסים. תהנה, לימור

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • מאהב שגומר מהר מידי איך אני יכולה לעזור לו
  סיסי
  21/07/2017

  שלום, יש לי מאהב מדהים שאני אוהבת בכל ליבי אבל הוא גומר מהר
  האם יש טכניקה שאני יכולה לעבוד איתו כדי ללמד אותו לגמור לאט יותר?
  הוא מוכן לכך רק איתי.
  תודה על התשובה

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • זה תהליך אישי שלו ולא קשור אליך

  לימור בנדל
  01/10/2017

  סיסי אהובה, אני מבינה את הרצון העז שלך לעזור לו אבל שליטה בשפיכה היא אישית שלו ואינה קשורה אליך. הוא יכול לבוא אלי ליעוץ בקליניקה. שיחה של שעה בה נתמקד בסיבות מהן הוא גומר מהר ואלמד אותו תכניקות ליצירת שליטה בשפיכה. הוא גם יכול לרכוש קורס אינטרנטי שלי שמלמד איך לא לגמור מהקר ולשלוט בשפיכה. זה קורס וידאו שגבר רואה מהבית ומתרגל עם עצמו. כיף לו שכל כך אכפת לך. תהנו, לימור

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • לימוד טנטרה איפה ניתן?
  רויטל
  24/07/2017

  שלום לימור מדהימה...איפה ניתן ללמוד להיות מטפלת טנטרה?
  אני מאיזור צפון הארץ

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • יש כמה מורים נפלאים לטנטרה שמלמדים

  לימור בנדל
  01/10/2017

  היי רויטל, תוכלי ללמוד אצל סאננד סילר לב אש - ורדה לב אש היא נמצאת בצפון וגם אצל מיה גל הנפלאה מהצפון. בהצלחה!

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • האם אפשרי לבוא אלייך
  ליאו
  16/09/2017

  אני מחפש מישהי כמוך לטנטרה ולעשות הכל השאלה אם זה אפשרי לבוא אלייך?

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • ניתן לבוא אלי כזוג

  לימור בנדל
  01/10/2017

  היי ליאו, אני לא עושה מפגשים של אחד על אחד. אני מקבלת אלי רק זוגות.

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • מטפלות שאת יכולה להציע?
  ניר
  12/01/2017

  אז איזה מטפלות יש שאת יכולה להציע לי?

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • תסתכל באתר טנטרה

  לימור בנדל
  15/02/2017

  יש שם מורות לטנטרה מצויינות .

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • טיפול עיסוי יש כמה דברים
  דרוויש חוואגא
  07/01/2017

  שבכה מהירה גם צריכ הרבה לעסות

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • שפיכה מהירה ניתן לשליטה

  לימור בנדל
  08/01/2017

  מוזן לחייג אלי ואספר לך איך 0544578993
  יום נפלא, לימור

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • מפחדת לקיים יחסי מין עם קונדום
  נירה
  07/12/2016

  היי
  אני בחורה בת 34 שעברה הפלה בעקבות הריון לא רצוי לפני מס שנים. מאז שיוצא לי לקיים יחסים עם קונדום בלבדדד כי אסור לי גלולות אך עדיין אני פוחדת ולא נהנית בסקס.( אני מחכה כמו מפגרת סליחה על המילה) כמה ימים לפני המחזור ככה שאני יודעת שלא יהיה מצב להריון בנוסףףף לקונדום. שאלתי היא האם באמת ניתן להיות רגועים עם קונדום ואיך ניתן לדעת שהכל בסדר ולהיות רגועים? גם בימים של ביוץ ומספר ימים לפניהם ואחריהם? תודה

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • רוגע זו חוויה פנימית

  לימור בנדל
  07/12/2016

  את צריכה לעבוד על המחשבות שלך. קונדום שומר ב 99% כי אין אף פעם 100%. הנאה מסקס זה לא להיות בזמן קיום יחסי המין במחשבות אלה נוכחת בחיבור לגוף ולעונג. אם את זקוקה לעזרה בניהול מחשבות ונוכחות מוזמנת להגיע לייעוץ ואלווה אותך לשינוי. לימור

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • תודה רבה איך

  נירה
  07/12/2016

  אפשר להגיע אלייך? אולי באמת אעשה את הצעד הזה זה ממש מציק לי

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • לבינתיים אניניכולה

  ועוד משהו
  09/12/2016

  איך אני יכולה להיות רגועה בודאות מבחינת הקונדום? ולהתמקד ביחסים?ולדעת שהקונדום בסדר

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום
אולי יעניין אותך גם

להתאהב מחדש: כיצד להחיות את הזוגיות?
מאת מערכת BeOK
| 16/11/2017 |
צפיות: 77
שגרה יכולה לכבות את התשוקה ואפילו להרוג את מערכת היחסים. שינויים קלים בשגרת היומיום יכולים להצית את הלהבה מחדש
קרא עוד
כיצד להתמודד עם האקס של בן הזוג?
מאת מערכת BeOK
| 18/10/2017 |
צפיות: 247
האקס של בן הזוג יכול להעיב על כל מערכת יחסים ואפילו להוות איום על המשך קיומה. בעזרת כמה כללים פשוטים אפשר להתגבר על הקושי ולהפוך אותו לבסיס חזק של הזוגיות המתפתחת
קרא עוד
נפיחות מהפות: מדוע זה קורה וכיצד ניתן למנוע אותן?
מאת מערכת BeOK
| 10/10/2017 |
צפיות: 826
נפיחות מהפות הן תופעה טבעית הנגרמת מלכידת אוויר בנרתיק, בעיקר במהלך קיום יחסי מין. לעתים הנפיחות הן תסמין לבעיה רפואית הדורשת אבחנה וטיפול
קרא עוד
כיצד יודעים שזו אהבה?
מאת מערכת BeOK
| 28/09/2017 |
צפיות: 978
לא תמיד קל להבדיל בין אהבה לבין תשוקה, בין הנאה רגעית לבין מחויבות ארוכת טווח. כדי לדעת אם מה שמרגישים זו אהבת אמת ישנם כמה סימנים שכדאי לשים לב אליהם
קרא עוד
ככה לא רבים: למה אסור להגיד לבן הזוג "להתגבר על זה"?
מאת מערכת BeOK
| 06/09/2017 |
צפיות: 376
ריבים בין בני זוג יכולים להיות קשים ומתסכלים, בעיקר כשהצדדים לא מבינים אחד את השני. שימוש נכון במילים והבנה מהותית של מקור הוויכוח יכולים להציל את מערכת היחסים
קרא עוד
כיצד להתמודד עם דיכאון אחרי פרידה?
מאת מערכת BeOK
| 23/08/2017 |
צפיות: 471
התאוששות לאחר פרידה מבן זוג יכולה להיות תהליך קשה ורגשי, אך לעתים העצב והצער הופכים לדיכאון שקשה לצאת ממנו. בעזרת זיהוי מוקדם של המצב אפשר למנוע התדרדרות ולאפשר חזרה מהירה לשגרה
קרא עוד
כיצד יוצרים אינטימיות?
מאת מערכת BeOK
| 10/08/2017 |
צפיות: 607
אינטימיות יכולה להיות מילה מפחידה אך היא הכרחית לכל מערכת יחסים. כדי ליצור אינטימיות צריך להיות חשופים וקשובים לבן הזוג
קרא עוד
כיצד למצוא את בן הזוג המושלם?
מאת מערכת BeOK
| 26/07/2017 |
צפיות: 614
החיפוש אחר בן הזוג המושלם לרוב מסתיים במפח נפש. לכן, במקום לחפש משהו שהוא לא מציאותי אפשר לחפש את מה שמושלם בבן הזוג הקיים
קרא עוד
מערכת יחסים מחייבת: כיצד לזהות את הסימנים?
מאת מערכת BeOK
| 12/07/2017 |
צפיות: 828
לא תמיד אפשר לדעת מה צופן העתיד של מערכת יחסים זוגית, אך בעזרת כמה סימנים אפשר לזהות אם הקשר מחייב או לא
קרא עוד
מהם השלבים של כל קשר זוגי?
מאת מערכת BeOK
| 29/06/2017 |
צפיות: 800
מציאת זוגיות היא לא תמיד השלב הקשה ביותר במערכת יחסים. כל זוג חווה עליות ומורדות אשר דורשות חישוב מסלול מחדש והערכה מחודשת של הזוגיות
קרא עוד