כל הדרכים לעכב שפיכה מוקדמת

שפיכה מוקדמת, חוסר יכולת לשלוט בשפיכת הזרע ובאורגזמה המתלווה אליה בעת קיום יחסי מין, היא בעיה נפוצה הפוקדת אחוז ניכר מהאוכלוסיה הגברית. מהן הסיבות לשפיכה מוקדמת וכיצד תוכלו לעכב אותה?
| 15/11/2011 |
צפיות: 44,019
שפיכה מוקדמת היא בעיה נפוצה הפוקדת אחוז ניכר מהאוכלוסיה הגברית, לפי נתונים שהוצגו בכנס האחרון של האגודה הישראלית לטיפול מיני באיכילוב. אצל חלק מהגברים מדובר בבעיה זמנית תלויית גיל או מצב נפשי וכ- 40% מהגברים סובלים מהבעיה באופן כרוני.

למידע נוסף בנושא שפיכה מוקדמת היכנסו לפורומים:
פורום זהות מינית, תפקוד מיני
פורום מין וסקסולוגיה
פורום סקס ויחסים
פורום סקס נוער
פורום פגיעה מינית, תקיפה מינית, הטרדה מינית

בעיה זו מעסיקה גברים רבים שרוצים להחזיק הרבה זמן מעמד במיטה ולעשות אהבה עם בן או בת הזוג זמן ארוך יותר. שפיכה מוקדמת יכולה להכניס למיטה תסכול, לחץ, אכזבה, איבוד חשק, לגרום לחיבור מיני שלילי ולמצב של איבוד זיקפה גם אצל גברים שאין להם שום בעיה עם און גברי והבדיקות הפיזיולוגיות שלהם תקינות לחלוטין.

שפיכה מוקדמת (בלטינית: Ejaculatio praecox) היא תופעה של העדר שליטה במועד השפיכה והיא נחשבת כליקוי בתפקוד המיני אצל גברים. גברים הסובלים משפיכה מוקדמת אינם מסוגלים לשלוט על שפיכת הזרע ועל האורגזמה המתלווה לשפיכת הזרע בעת קיום יחסי מין.

שפיכה מוקדמת היא בעיית התפקוד המיני הנפוצה ביותר בגברים; בין 25% ל-40% מהגברים סובלים ממנה באופן כרוני, ורבים נוספים לוקים בה באופן זמני. לשפיכה מוקדמת אין הגדרה אחידה. במונחים אבסולוטיים נוהגים להגדיר אותה כשפיכה תוך פחות משתי דקות מרגע החדירה. רבים, במיוחד בעת האחרונה, משתמשים בהגדרה גמישה יותר המציינת כי גבר סובל משפיכה מוקדמת אם אינו מסוגל לקיים יחסי מין במשך הזמן הרצוי לו. להלן כל הדרכים לעכב את השפיכה:

הסטת מחשבה – הטכניקה של כולם


טכניקה: לחשוב על משהו אחר תוך כדי הסקס. אחוז גבוה של הגברים מדווחים כי חשיבה על משהו אחר תוך כדי חדירה מאט את קצב השפיכה שלהם. המחשבות עוסקות בנושאים אחרים שאינם קשורים בעליל לסיטואציה.

חלק מהגברים דיווחו שהם חושבים על השואה, על החמות או האמא של החברה, על משחק הכדורגל של הקבוצה האהודה, על מבחן קשה שהולך להיות בקרוב, על הבוס בעבודה, על מה לאכול אחרי הסקס ועוד. טכניקה זו עובדת על חוסר מיקוד בעונג החיבור המיני עם בן או בת הזוג. אזהרה: לעיתים הסטת מחשבה פוגעת בתחושת העונג העילאי שבקיום החדירה עצמה ולחוסר חיבור עם הפרטנר/ית.

תענג אותה (אותו)


טכניקה: שינוי פעולה. תוך כדי פעולה, כשאתה מרגיש שהשיא מתקרב תעשה שינוי: תפסיק את הפעולה ממנה אתה מגורה ותתחיל לעסוק בצד השני: תפנק, תגע ותענג את הפרטנר/ית. לאט לאט גירוי השיא יירד ואחרי כמה דקות תוכל לחוות שוב גירוי והפעם תחזיק מעמד יותר זמן.

שינוי תנוחה


טכניקה: תוך כדי זה שאתה עושה אהבה עם הפרטנר/ית, אתה מרגיש קרוב לשפיכה, יש להפסיק את החדירה בתנוחה זו, לצאת מבן או בת הזוג ולשנות תנוחה. שינוי התנוחה יפחית את הרצון הקרוב לגמור ויאריך את זמן התפקוד המיני שלך. יש 101 ויותר תנוחות שונות, הגיע הזמן שתדע מה הן.

זיהוי נקודת האל חזור


זוהי טכניקה שיש ללמוד אותה. כאן דרוש אימון אישי שלך עם עצמך לזיהוי נקודת האל חזור תוך כדי אוננות. ניתן לחשוב על סולם מ-1 עד 10 מרגע העוררות המינית עד רגע השפיכה. נקודה 10 זו נקודת הסיום שבה אתה מגיע לשפיכה. נקודה 9 זוהי נקודת האל חזור, נקודה ממנה לא ניתן להפסיק את השפיכה והיא יוצאת החוצה בבת אחת.
<@ --- IMG_2 --- @>
על מנת להשהות שפיכה אתה מנסה לאתר עם גופך את נקודה 8 – נקודה אחת לפני נקודת האל חזור. אתה מאונן במודע, עם תשומת לב למה שקורה לך בגוף, שם את ליבך בתחושות העוברות בגופך באותו הרגע ומרגיש איך גל האורגזמה מתחיל להווצר עם העלייה בסולם ההתרגשות. התבונן פנימה, נסה לאתר את התחושה של רגע אחד לפני נקודת האל חזור. יכול להיות שתפספס בפעמים הראשונות וזה בסדר. אם אתה מגיע לשפיכה – תפלוט, אל תנסה לעצור. זה פוגע בתיפקוד התקין של האיבר.

לאט לאט תכיר את מנגנון הגוף. כשאתה מגיע לנקודה 8 תעצור את האוננות. אל תיגע באיבר המין. עצום עיניים. תרגיש את האורגזמה גועשת בגוף. תן לאיבר להיות ללא מגע. לאט לאט הגוף לומד להיות רגיש ומודע לרגע לפני השפיכה וכך תוכל לשלוט בה. אזהרה : את תרגיל הלמידה יש לבצע פעם אחת ביום בלבד. אסור לבצע יותר משלושה שבועות.

אוננות מקדמת


טכניקה: תאונן ותגמור ללא קשר לסקס. נסה לפני שאתם באים במגע מיני לאונן ולגמור. בפעם השניה לוקח זמן רב יותר לגמור לעומת הראשונה. אונן באותו יום זמן מה לפני הסקס או שתדאגו יחד שאתה תגמור ראשון מהתחלה ומשם תתחילו במשחק המקדים מה שיאפשר לך עוררות מחודשת וזיקפה שניה. אזהרה: אם בשפיכה אתה מאבד את כל האנרגיה ומרגיש גמור – טכניקה זו לא מתאימה לך!

רגל על הריצפה


טכניקה זו שמעתי במסיבות רווקים. גברים מסויימים מספרים שתוך כדי סקס וחדירה הם מורידים רגל אחת ושמים אותה על הריצפה. תחושת הקור מהריצפה גורמת להם גם להתמקד ברגל (הסטת מחשבה) וגם מאטה בו זמנית את השפיכה שלהם וזה לא משפיע על הדיאלוג המיני עם הפרטנרית.

כדורים נוגדי דיכאון


גברים שלוקחים כדורים נגד דיכאון דיווחו בשינוי משמעותי ביכולות השפיכה שלהם. הכדורים מכילים כימיקלים שעובדים בדיוק על הסינפסות במח כך שאפקט הנלווה לטיפול בדיכאון הינו האטת השפיכה. כיום, הנושא נחקר לעומק במטרה לבודד את המרכיב וליצור כדור שיוכל לעזור בנושא זה בלבד ללא נוגדי דיכאון. אזהרה: אסור ליטול כדורים נוגדי דיכאון ללא מרשם רופא או חלילה ליטול כדורים של אדם אחר.

תרגול שרירי הסקס


הטכניקה: תוך כדי סקס לעצור את החדירה, לשהות ללא תנועה בתוך בן או בת הזוג ולכווץ את שרירי הסקס בגוף כך שישפיעו על האטה של השפיכה ועצירה של הזירמה הגברית. מהם שרירי הסקס? שרירי איבר המין הגברי ושרירי פי הטבעת. חיזוק שרירי איבר המין עוזר גם "בדרך" לזיקפה חזקה ויציבה יותר.

התרגיל: בזמן מתן שתן עוצרים את הזרם באמצעות כיווץ שרירי איבר המין (רצוי גם כיווץ שרירי פי הטבעת במקביל). גבר מכווץ את השרירים ואז הזרימה מפסיקה ואז משחרר והזרימה ממשיכה. יש לעשות את התרגול אך ורק על מתן שתן אחד במהלך היום. את העצירות בשתן יש לבצע 20 פעם – כיווץ, שחרור, כיווץ, שחרור וחוזר חלילה לאורך כל מתן השתן. השריר עצמו עשוי להיות רפוי בהתחלה ואולי לא תצליחו בכך. אבל לאט לאט עם חלוף הימים השריר יוכל להתכווץ ויפסיק את זרימת השתן לחלוטין. בתום 30 יום מפסיקים את התרגול היום יומי.

נשימות


טכניקה: כשאתה מאתר קירבה לנקודת האל חזור אתה משנה את קצב הנשימות שלך לנשימות בקצב איטי, מודע, עמוק וארוך. כשעושים אהבה לקראת השפיכה, שימו לב שקצב הנשימות עולה מאוד ומאיץ את הגוף להגיע לאורגזמה ושפיכה. שינוי לקצב איטי, מודע ועמוק יותר יעכב את השפיכה בוודאות. לידיעתך, ניתן להפריד בין האורגזמה והשפיכה – וניתן ללמוד את הטכניקה אצל מורה לטנטרה.

הלחיצה


טכניקה: לחיצה באמצעות האצבעות על איבר המין במספר מקומות עיקריים כך שתווצר השהייה של השפיכה. את הלחיצה יש לבצע באמצעות כריות האצבעות בצורה נחושה ומכוונת אך לא כצביטה או כאחיזה מכאיבה.

אזור ראשון: ראש איבר המין. יש ללחוץ עם שתי אצבעות כלחץ יציב מלפנים ומאחור של העטרה. לחיצה זו מפחיתה את הצורך הדחוף לשפוך. יכול לעזור בעת ביצוע מין אוראלי.

אזור שני: היכן שאיבר המין הגברי נגמר ומתחילים האשכים. לחיצה חובקת קבועה של מספר שניות באזור זה תעזור בהשהיית השפיכה. יניתן לעשות זאת תוך כדי חדירה על ידי שליחת יד של הפרטנר/ית או על ידי הגבר עצמו .

אזור שלישי: מתחת לשק האשכים ישנו אזור חלק ורגיש למגע, לחיצה קבועה עליו עם האצבע מספר שניות תאט את השפיכה הקרבה.

טבעת השהייה


טכניקה: שימוש בטבעת שיוצרת לחץ על בסיס איבר המין וגורמת להשהייה של השפיכה. את הטבעת ניתן לרכוש בחנויות הסקס באינטרנט או ברחבי הארץ. הטבעת יכולה להיות רגילה או רוטטת להעצמת האורגזמה הגברית והנשית. הטבעת תעצור עבורך את השפיכה.

ג'ל השהייה


טכניקה: ג'ל המכיל מרכיבים מאלחשים שמורחים על קצה איבר המין. הג'ל גורם לחוסר תחושה (אילחוש – כמו הרדמה) בקצה הפין וע"י כך מפחית את הרגישות בקצה הפין בזמן החדירה ומעכב שפיכה עקב פעולה זו. אזהרה: 1. יש לשם לב היכן רוכשים את הג'ל כי יש המון חיקויים בשוק. רצוי לקנות בחנות סקס מוכרת וידועה . 2.היזהרו עם הפרטנר/ית. נשים רבים שביצעו סקס אוראלי בגבר שלהן לאחר שמרח משחה זו, מצאו את עצמן עם לשון ושפתיים רדומות.

קונדום


טכניקה: לבישת קונדום. המון גברים דיווחו כי קונדום עוזר להם רבות בהשהיית השפיכה. הקונדום גורם לתחושת החדירה להיות קהה יותר, זאת אומרת מורגשת פחות, ומאט את השפיכה.

גברים, חשוב שתזכרו, המעבר מ-0 ל-100 לא נעשה ביום אחד. אם אתם גומרים תוך כמה שניות לא תוכלו מחר בערב לעשות אהבה במשך שעות. כל הטכניקות שמלמדות את הגוף שלכם לאפשר שפיכה מעוכבת לוקחות זמן, התמדה ותירגול. באותה צורה בה אתם לא יכולים ללכת לחדר כושר בלי שרירים ויום אחרי האימון יהיו לך קוביות בבטן, כך מצב של שפיכה מעוכבת בלתי אפשרי אחרי יום אחד של אימונים.

את תהליך השהיית השפיכה עליך לעשות באהבה, סבלנות והתמדה. אתה יכול לתרגל דברים עם עצמך לפני המפגש עם הפרטנר/ית ואתה יכול אם יש לך פרנטר/ית אוהב/ת ומבינ/ה לתרגל הכל יחד איתה או איתו באהבה משותפת.

לכתבות נוספות בנושא שפיכה מוקדמת:
אופס: על חרדת ביצוע, שפיכה מוקדמת ועוד
10 דברים על שפיכה מוקדמת
שפיכה מוקדמת: כל הפיתרונות
הידעתם? יחסי מין בריאים ללב
חשק מיני ירוד אצל גברים: למה זה קורה?

שפיכה מוקדמת יכולה להתרחש כתוצאה מלחצים נפשיים, חרדה מיכולת הביצוע, תלונות מוגברות מהפרטנר/ית, פחדים המלווים את המגע המיני. לכן חשוב לטפל בבעיה אצל גורם מוסמך ולפני הכל לשוחח בצורה פתוחה עם בני הזוג, להכניס נינוחות לחדר השינה במקום לחצים וחרדות וליצור ערוץ תקשורת אוהב ומאפשר בכדי לעבוד על המטרה המשותפת שלכם – עונג מיני ממושך ומספק וחיי זוגיות. מאושרים.

* המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר. כל המסתמך על המידע המוצג עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה בכפוף לתנאי השימוש באתר

יעוץ אישי - פניה אל לימור בנדל
קצת על לימור בנדל
סקסולוגית , יועצת זוגית ומורת דרך למיניות טנטרית. מנחת קבוצות זוגיות מטעם "מכון אדלר". לימודי תעודה בסקסולוגיה הוליסטית וקורסי מיניות. מקבלת למפגשים אישיים נשים וגברים וטיפול זוגי. מנחה סדנא

טנטרה, מיניות

פורום טנטרה, מיניות מיועד להגביר לכם את החושים, לשפר את הזוגיות והמגע, אתם מוזמנים להתייעץ בנושאים: טנטרה, זוגיות, מיניות, מגע, אהבה, קבלה והתמסרות, מדיטציה, אורגזמה, עירום, סקס ועוד
הוספת הודעה לפורום הוספת הודעה לפורום
אם את/ה רוצה שנחזור אליך
תמונה
יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום
 
 • מפחדת לקיים יחסי מין עם קונדום
  נירה
  07/12/2016

  היי
  אני בחורה בת 34 שעברה הפלה בעקבות הריון לא רצוי לפני מס שנים. מאז שיוצא לי לקיים יחסים עם קונדום בלבדדד כי אסור לי גלולות אך עדיין אני פוחדת ולא נהנית בסקס.( אני מחכה כמו מפגרת סליחה על המילה) כמה ימים לפני המחזור ככה שאני יודעת שלא יהיה מצב להריון בנוסףףף לקונדום. שאלתי היא האם באמת ניתן להיות רגועים עם קונדום ואיך ניתן לדעת שהכל בסדר ולהיות רגועים? גם בימים של ביוץ ומספר ימים לפניהם ואחריהם? תודה

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • רוגע זו חוויה פנימית

  לימור בנדל
  07/12/2016

  את צריכה לעבוד על המחשבות שלך. קונדום שומר ב 99% כי אין אף פעם 100%. הנאה מסקס זה לא להיות בזמן קיום יחסי המין במחשבות אלה נוכחת בחיבור לגוף ולעונג. אם את זקוקה לעזרה בניהול מחשבות ונוכחות מוזמנת להגיע לייעוץ ואלווה אותך לשינוי. לימור

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • תודה רבה איך

  נירה
  07/12/2016

  אפשר להגיע אלייך? אולי באמת אעשה את הצעד הזה זה ממש מציק לי

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • לבינתיים אניניכולה

  ועוד משהו
  09/12/2016

  איך אני יכולה להיות רגועה בודאות מבחינת הקונדום? ולהתמקד ביחסים?ולדעת שהקונדום בסדר

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • גמירה מהירה מאכזב את בת הזוג
  גבר
  03/11/2016

  שלום לימור .אני גם סובל מגמירה מהירה וזה מתסכל ומביך אותי בזמן הסקס כי זה מרגיש כאילו אני מאכזב את בת הזוג שלי .
  יצא לי להשתמש בספריי השהייה וזה עוזר אבל הזיקפה באותו הרגע חלשה וזה לא מרגיש טבעי ובלי הספריי אני מרגיש חסר אונים כי לאחר החדירה בץבת זוג שלי נדלקת והגמירה המהירה הורסת את הכל ,אם את יכולה לתת לי טיפ/תרגול שיעזור? .
  תודה .

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • מוזמן להגיע למפגש יעוץ

  לימור בנדל
  05/12/2016

  אשמח לאבחן מהם הסיבות בגללן אתה גומר מהר ולהתאים לך תרגילים לתירגול שליטה בשפיכה. זה לא כדור קסם. זה תרגול יומיומי בהתמדה שמלווה אותך ליצירת שליטה בגמירה שלך. מדובר בפגישה אחת ולמידה של כלים. מוזמן לחייג אלי, לימור

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • איך להחזיר חשק מיני?
  אנונימית
  20/11/2016

  היי אני בזוגיות כמעט 4 שנים , שבתוכה הייתה פרידה ואז חזרנו ולאחר תקופה של יחסים פתוחים , החלטנו לרדת מהעיניין ולחזור להיות בקשר רגיל ... הוא בצבא אני רואה אותו פעם ב כמה שבועות ...
  שמתי לב שאני לא נמשכת אליו ו"דיי ירד לי " ממנו , אני לא מגיעה לאורגזמות בכלל , או בכללי לא מרגישה כל עוררות מינית או צורך לגעת בעצמי (גם שאני לבד ) ,
  וזה פוגע לי מאוד במע יחסים (כמובן שהוא לא לוחץ עליי בשום דבר ) , מה אפשר לעשות כדי להחזיר את המצב לקדמותו (בדר"כ אני במצב עוררות גבוה מהרגיל וכל הזמן רוצה ... ) . ?

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • ועוד משהו ...

  אנונימית
  20/11/2016

  אני מקבלת את כל ההנאה שלי מחדירה , הדגדגן שלי לא רגיש בכלל ... ואני הופכת להיות ממש מתוסכלת שאפילו הסקס כבר לא נעים לי או שאני לא רוצה בכלל שלא נדבר על להגיע לאורגזמה ...

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • האם את משתמשת בויברטור?

  לימור בנדל
  05/12/2016

  ממה הדגדגן שלך הפך להיות לא רגיש עד כדי מצב של חוסר נעימות במגע בו? האם את מאוננת? משתמשת בויברטור? אגב בעבר כן היית חווה איתו אורגזמות וכן היה לך נעים מגע בדגדגן?

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • התנסות בעיסוי לצימר טנטרי
  דנה
  25/11/2016

  אנחנו חוגגים יום נישואין
  במימר בכפר ורדים בצפון
  מעוניינת להתנסות בעיסוי טנטרי
  עוד היום אם אפשר
  אנחיו עד מוצאש בצימר

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • עיסוי טנטרי לזוגות

  לימור בנדל
  05/12/2016

  ניתן למצוא מעסה באתר "טנטרה" - יש גם מעסים מהצפון. לבחור לחייג אליהם ולהנות

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • אני מעוניננת בכיסא הטטנטרה
  לי
  20/11/2016

  איך אני יוצרת עמך קשר לקנות את הכיסא?

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • גמירה מעוכבת וכאב בחדירה
  קרן
  24/10/2016

  היי אני שנים בזוגיות ובשנה האחרונה העניין יותר מציק לי. המשחק המקדים של בן זוגי לא מספיק ' מכין' אותי. די מהר מגיעים לחדירה שבהתחלה כואבת. ואז נעים. אבל לוקח הרבה זמן ואז הזיקפה יורדת בלי שפיכה בדרך כלל.
  לפעמים אני נהנית לפעמים זה סתם...לא מזיד לי.
  זה די מאכזב. ולא ממש מצלייחים לשנות את זה.

  שוכבים פעם בשבוע-שבועיים )מעט עבורי( גם בגלל זה. אין לי רצון.

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • המנעות מכאב

  לימור בנדל
  24/10/2016

  קרן אני יכולה להבין אותך. את במעצם מנסה להמנע מכאב שיש בזמן החדירה ולא מיחסי המין עצמם. את יודעת לשם אצבע ולכתוב לי בבקשה מה השתנה בשנה האחרונה? מקום עבודה? שעות עבודה? ילדים חדשים? רמת אושר שנפגעה? משהו בזוגיות עצמה? אז אוכל לתת לך מענה מדוייק. תודה, לימור

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • היי לימור שוב אני בקשר לשפיכה מהירה שמתי לב לעניין מסויים
  חסוי
  29/09/2016

  זוכרת שדיברתי איתךעל בשפיכה המהירה
  אז שמתי לב שאם יום לפני הפעילות המינית/ אוננות
  אני מאונן אז ביום שאחרי אני מאריך יותר זמן
  כלומר אוננתי יום א' גמרתי מהר
  מאונן יום ב' מחזיק לפחוץ 10 דקות אוננות שזה זמן
  תקין ועוד עם עצמי בלי עצירות ומשחק עם האישה
  בעצם בשורה התחתונה קשה לצפות גם לא לאונן שלוש
  ימים לפחות להיות חרמן אש ועוד לצפות להחזיק מעמד
  חייב "להרגיע קיטור" לפחות יום לפני או כמה שעות לפני
  מגע מיני תקין לגמור מהר כשממש מלאים אחרי כמה ימים ללא פעילות מינית
  תודה

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • שיטה דאוסית כטיפול בשפיכה מוקדמת
  מיכאל
  26/09/2016

  שפיכה מהירה (מוקדמת) - צרה אשר מבקרת אצל הרבה משפחות.
  הרבה סובלים, אך מעט מכירים היטב עליה. לפי מחקרים סוציאולו -
  גים אחוז גבוה מבין בני זוג יודעים שבעיה הזאת פסיכולוגי ושבמקום
  לסחוב אותה במשך שנים רבות, אפשר להיפרד ממנה אפילו ביום
  אחד ולשכוח עליה לגמרי. מה סך הכול סיבה ששפיכה מוקדמת נכנ -
  סה לחייכם וחונקת אתכם שנים רבות והורסת הכל בשטח הזוגיות
  שלכם ? מה גורמים פסיכולוגיים לשפיכה מהירה? תחושת עוינות
  כלפי האישה שנמצאת איתו או תחושות אשם כלפיה יכולות לגרום
  לגבר לפלות בחופזה. עם זאת,רוב הממהירים לגמור עושים זאת עם
  כל הנשים או הגברים שהם שוכבים איתם, ולא רק עם מי שיש איתה
  יחסים טעונים. קיים עוד סיבה והיא לא פחות חשובה זאת רגישות
  יתר באיבר המין. במשך שנים רבות (יותר מ-20 שנה) חקרנו טבע
  של שפיכה מוקדמת ומצאנו פיטרון - איך לא להקל את המצב, אלא
  לנצח אותו לחלוטין. השיטה שלנו פשוטה מאוד לביצוע ומצביא את
  מטופלים לשיחרור אבסולוטי רק בתנאי אם מטופל: באמת רציני
  ובאמת החליט להיפרד משפיכה מוקדמת. עליו לסמוך על מטפל שלו
  ומוכן לשתף פעולה גם במשך טיפול בקליניקה, לבצע כל הוראות שלו.
  ההוראות פשוטות מאוד:ללמוד שיטה מאוחדת בזמן הטיפול,להרפות
  כל הגוף, לצאת משליטה, להתמסר לחלוטין. מטפל אישי שלכם ישת-
  דל להביא אתכם למטרה. לאחר טיפול הראשון מטופל מתחייב לקיים
  יחסי מין עם בת זוג שלו על פי תנאיי השיטה. לפי סטטיסטיקה שלנו
  גבר אמור להצליח בגדול אפילו באקט מיני הראשון אך אשפר להגיד
  באופן רשמי על ההצלחה סופית כבר בעוד כ-10 ימים מרגע ביצוע
  מפגש הראשון.

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • היי לימור בעיה שממש מטרידה ומציקה
  ללא שם
  07/09/2016

  אני גבר בן 21 יש לי בעיה אני שופך מהר מהר מידי
  באוננות זה ממש מהר יש לי פלשלייט ואני מנסה לתרגל איתו אבל הכל קורה מהר מידי
  אני רק ניכנס לתוכו וכבר גומר מה היה !!?!
  שיטת הלכווץ את פי הטבעת את ריצפת האגן זה ממש מוזר
  כי זה דווקא גורם ליותר לחץ באיזור שמוביל אותי ישירות לגמירה
  אני ממש חושש שאני יגיע למין עם אישה ויפשל ובגדול
  אני רוצב להחזיק 15-20.דקות
  מה ניתן לעשות בלי מאלחשים וספריי למיניהם
  אולי להוריד פורנו ולאונן בלי צפייה
  אולי רק פלשליט אולי היד היא אוננות חזקה מידי
  אני ממש רוצה לטפל מוקדם ושתתני לי עצות שהיה לי עתיד מיני יפה ונעים
  כי אני תאכלס צעיר ממש ילד
  לא רוצה להרגיש שאני שופך מהר

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • התרגול שלך כנראה לא נכון

  לימור בנדל
  25/09/2016

  גבר יקר, התרגול שלך נקרא לי לא מדוייק עבורך.
  שליטה בשפיכה היא לא רק במיימד הפיזיולוגי. יש לה גם מימד ריגשי, מחשבתי וגם רוחני. יש לאבחן למה יש לך שפיכה מהירה ולתת לך את התרגילים הנכונים עבורך. לא כל מה שמפוזר וכתוב ברשת נכון עבור כולם. דבר איתי
  לימור

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • מתוסכלת מאוד בעת קיום היחסיםם אשמח לתשובות
  יעל
  12/09/2016

  יש לי בעיה מעצבנת בן זוגי ואני במשחק המקדים הוא יורד לי ואני בזמן האחרון חא מסוגלת לרדת לו זה נהיה לי ככה שלא מסוגחת לא יודעת למה. וזה מאכזב אותו כאילו למה הוא כן ואני לא וזה גם מה שעושה יותר מעניןן. מה ניתן לעשות?

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום

 • בגלל מה היה השינוי ?

  לימור בנדל
  25/09/2016

  מה השתנה פתאום? ריח? טעם? מחשבות שונות על הירידה עצמה?

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  יעוץ אישי
  סגירה

  הוספת תגובה

  אם את/ה רוצה שנחזור אליך
  תמונה

  יעוץ אישי פנייה ישירה למומחה, ללא פרסום בפורום
אולי יעניין אותך גם

מיטות נפרדות: המפתח לזוגיות מוצלחת
מאת מערכת BeOK
| 08/12/2016 |
צפיות: 37
יותר ויותר זוגות מגלים ששינה בנפרד משפרת לא רק את איכות השינה אלא גם את מערכת היחסים ואת חיי המין
קרא עוד
האם ריבים בין בני זוג מעידים על אהבה?
מאת מערכת BeOK
| 20/10/2016 |
צפיות: 297
ריבים וחילוקי דעות הם דבר נפוץ במערכת יחסים זוגית ולעומת הדעה הרווחת הם מעידים על זוגיות בריאה, על אהבה ועל רצון לשפר את הזוגיות
קרא עוד
למה צעירים מקיימים פחות סקס?
מאת מערכת BeOK
| 18/08/2016 |
צפיות: 5,197
הסקס נוכח בכל מקום והוא זמין במיוחד עם אפליקציות כמו טינדר וגריינדר, אבל דווקא היום צעירים מקיימים פחות סקס
קרא עוד
הסוד לזוגיות מוצלחת: לשתות אלכוהול יחד!
מאת מערכת BeOK
| 01/08/2016 |
צפיות: 7,700
האלכוהול אינו רק משמח לבב אנוש, אלא מסתבר שהוא מסייע לזוגות לשמור על מערכת יחסים תקינה ובריאה
קרא עוד
למה גברים נשואים גורמים לנשים לעבוד קשה יותר?
מאת מערכת BeOK
| 31/05/2016 |
צפיות: 17,688
מחקר חדש מצא כי אצל זוגות נשואים, גברים יוצרים שבע שעות נוספות של מטלות עבור נשותיהם מדי שבוע. לעומתם, נשים חוסכות לבני זוגם שעה של עבודות בית בשבוע
קרא עוד
זוגיות טובה: איך לגרום לאישה להיות מאושרת?
מאת מערכת BeOK
| 25/05/2016 |
צפיות: 17,478
מהו הסוד לזוגיות טובה וארוכת שנים? הפתרון הוא פשוט. כדי לתחזק זוגיות טובה, עליכם להיות בני זוג טובים. להקשיב לה, להיענות לצרכיה ולתמוך בה, הם רק חלק מהדרכים לשיפור הזוגיות
קרא עוד
יציאה מהארון של ילדים – איך הורים מתמודדים עם נטייה מינית שונה של ילדיהם?
מאת מערכת BeOK
| 10/03/2016 |
צפיות: 14,388
כאשר הילד או הילדה מבשרים להוריהם כי הם נמשכים לבני מינם, ההורה עשוי למצוא את עצמו מוצא מהארון ללא רצונו, מבלי שבני משפחה או מכרים יודעים שבנם הומו או שבתם לסבית. הורים שמנסים לגונן על ילדם מפני תגובת הסביבה, עלולים לגרום למצב ההפוך של חזרה למקום מבודד ומאיים
קרא עוד
זמן מומלץ לסקס: למה כדאי לקיים יחסי מין בצהריים?
מאת מערכת BeOK
| 25/02/2016 |
צפיות: 23,379
שעת הצהריים היא זמן בעייתי שבו רוב האנשים עסוקים, אולם נמצא כי על פי השעון הביולוגי ישנה התאמה בין הדחף המיני של שני המינים דווקא בשעות היום, לכן ניתן לנצל את הסופ"ש לקיום יחסי מין מספקים ומענגים בשעות הצהריים
קרא עוד
שחרור אנרגיה מינית באמצעות עיסוי טנטרי
מאת מערכת BeOK
| 20/01/2016 |
צפיות: 26,127
עיסוי טנטרי מסייע למטופל להעצים את האנרגיה המינית ולהשתחרר מטראומות ומחסומים רגשיים. בשונה מעיסוי רגיל, עיסוי טנטרי מתבצע כאשר המטופל מצוי בעירום מלא, והמטפל נוגע בכל חלקי גופו כולל איברי המין
קרא עוד
מה גורם לכאבים בזמן קיום יחסי מין ואיך ניתן לטפל בכאב בחדירה?
מאת מערכת BeOK
| 17/01/2016 |
צפיות: 26,303
יחסי מין אינם אמורים לגרום לכאבים ולתחושת אי נוחות. לעתים הכאב נגרם בשל מחלת מין, פטרייה או יובש בנרתיק, ולכך יש טיפול ממוקד שמסייע להפחית את הכאב, ולעתים מדובר בבעיה נפשית, המצריכה טיפול במרפאה סקסולוגית
קרא עוד