ניתוחים פלסטיים זולים עולים ביוקר

ניתוחים פלסטיים זה אומנות, ואומנות עולה הרבה. ניתוח פלסטי איכותי המותאם לכם באופן אישי יתכן ויעלה יותר כסף מניתוח זול ו"מסחרי" אך יעניק הרגשה ביתית ומחבקת ויהיה יותר מקצועי ועם פחות סיבוכים.
ד``ר נמרוד פרידמן
| 12/11/2010 |
צפיות: 7,923
לפני כמה ימים פורסם טוקבק מכעיס. בחורה שאלה אם מישהו יכול להציע לה מקום שעושה ניתוחי חזה בזול. ההחלטה לעשות ניתוח הגדלת חזה או כל ניתוח אחר מתחום ניתוחים פלסטיים לא יכולה להתבצע כלאחר יד וכך גם לא הבחירה במנתח מסוים. בניתוחים פלסטיים את אינך קונה בגד או נעליים. את משלמת כסף על שינוי בגופך והמטרה היא לא לעשות את הטיפול בצורה הזולה ביותר אלא בצורה הטובה ביותר.

הגוף זוכר ולא שוכח


למרות הקלות שבה נתפשים ניתוחים פלסטיים חשוב לזכור שהם עדיין ניתוחים תחת הרדמה מלאה וכי מדובר בפעילות כירורגית כמו כל ניתוח אחר. בכל תהליך ריפוי, הגוף מייצר רקמת צלקת שאותה אי אפשר לשנות, הגוף "זוכר" את השינוי, לכן ניתוחי "תיקון" עלולים להיות מסובכים וכמעט אף פעם אינם משביעי רצון.

למידע נוסף בנושא ניתוחים פלסטיים ועוד, היכנסו לפורומים:
פורום מתיחת פנים, מתיחת בטן
פורום ניתוחים פלסטיים לילדים
פורום ניתוחים פלסטיים, ניתוחי אף, כירורגיה פלסטית
פורום ניתוחים קוסמטיים בנרתיק
פורום שאיבת שומן

טעויות שאפשר להימנע מהןבתחום הגדלת חזה


בניתוח הגדלת חזה בחירה לא נכונה של גודל השתל מייצרת תוצאה שלא הולמת את מבנה הגוף ומראה שאינו אסתטי. בנוסף, מיקום לא נכון של השתל יכול לגרום לחוסר סימטריה או תוצאה לא טבעית. טעויות כגון בחירת שתל גדול מדי יכולות לגרום למתיחת העור בשד יתר על המידה ואף איבוד תחושה בפטמות. תוצאות אלו יכולות להיות בלתי הפיכות.

בתחום הקטנת החזה


ניתוח הקטנת חזה המתבצע בצורה לא טובה מעלה את הסיכונים לסיבוכים כמו נמק בפטמה כתוצאה מפגיעה באספקת הדם וצלקות לא יפות. חשוב להדגיש כי אחרי הקטנת חזה אי אפשר להוסיף רקמה, במידה והקטינו יותר מידי, אפשר רק להוסיף שתל בכדי לתקן את הנעשה.

בתחום ניתוחי האף


ניתוח אף הוא הניתוח הבולט ביותר במידה והתבצע בצורה גרועה. אפשר לזהות ניתוח אף רק במידה והוא נעשה בצורה גרועה. עובדה שאיננה ידועה בד"כ היא שמצב האף המנותח מתדרדר עם השנים. ניתוח שנראה בסדר בהתחלה הולך ומתדרדר עם השנים ולכן חשוב לעשות ניתוח זה ע"י רופא מומחה.

בתחום מתיחות הפנים


מתיחת פנים שנעשית בצורה לא נכונה יכולה לגרום לתוצאה לא טבעית, הזדקנות לא אחידה של הפנים ויצירת קפלים רוחביים.

בתחום שאיבת השומן


שאיבת שומן כשנעשית בצורה לא מקצועית מעלה את הסיכון לשקעים. למשל, אישה שעשתה שאיבת שומן במותניה ונותרה עם "בור" לא אסתטי.

בתחום עיצוב השפתיים


גישה לא נכונה יכולה להביא לתוצאה של שפתיים נפוחות יתר על המידה וחסרות פרופורציה לפנייך.

איך אבחר מנתח?


לקנות הגדלת חזה או ניתוחים פלסטיים אחרים זה לא לקנות נעליים. וכן, ניתוח טוב, מקצועי ומדויק יעלה לכם לא מעט כסף. אך זכרו כי אם תצטרכו לעשות תיקונים הם יעלו עוד הרבה כסף לאחר מכן. כמו שנאמר "מה שזול עולה ביוקר". עשו תחקיר מעמיק ואל תקבלו החלטה פזיזה. בדקו כל פרט החל מבית החולים בו מתבצעים הניתוחים הפלסטיים דרך המרפאה ועד למנתח עצמו. האם הרופא המנתח אמין וזמין? האם הוא מלווה את תהליך הייעוץ והניתוח מתחילתו ועד סופו? האם הוא מומחה לכירורגיה פלסטית? מה הוותק והניסיון שלו ואפילו מה חושבות עליו הלקוחות שלו?

למאמרים נוספים בנושא ניתוחים פלסטיים:
ניתוחים פלסטיים, מבט עדכני
כיום גם גברים מבצעים ניתוחים פלסטיים
ניתוחים פלסטיים, ההיבט המגדרי
ניתוחים פלסטיים וטיפול אסתטי למראה צעיר
ניתוחים פלסטיים: לשיפור מצב הרוח

לכל מנתח יש את הגישה שלו. בררו איזה מנתח מתאים לכם באישיותו ובמקצועיותו, וזכרו! מדובר בניתוח פרטי, יש לכם את הזכות לקבל את כל המידע, לשאול את כל השאלות ולקבל מענה מהרופא עצמו לפני ואחרי הניתוח. חשיבות השירות והזמינות היא משמעותית ביותר. מעקב אחר תוצאות הניתוח לא פחות חשוב משלב הניתוח עצמו.

ניתן להשוות את עבודתו של המנתח הפלסטי לעבודתו של פסל, מחיר הפסל לא נקבע בהתאם לעלויות גוש השיש, האזמל והפטיש, אלא בהתאם לתוצאה הסופית המתקבלת. כך גם במקרה של ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים, צריך לדעת שאתם למעשה משלמים לא רק עבור הניסיון והמיומנות של המנתח הפלסטי, אלא גם עבור היכולות האומנותיות שלו.

לסיכום, טיפול המותאם לכם באופן אישי לעומת טיפול "מסחרי" יתכן ויעלה יותר כסף אך יעניק הרגשה ביתית ומחבקת ויותר מכך יעלה את הסיכוי לתוצאות טובות עם פחות סיבוכים. חשוב להבין כי הכירורגיה הפלסטית איננה בית חרושת אלא אמנות. המנתחים הם אנשים, ובכך הם שונים אחד מהשני. בחרו בתבונה דרך העובדות ולא דרך הכיס.

דרג עד כמה מאמר זה עזר לך

עזר מאד

עזר

טוב

עזר קצת

לא עזר


* המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר. כל המסתמך על המידע המוצג עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה בכפוף לתנאי השימוש באתר