בדיקת MRI מהיום למחר

בדיקת MRI הפכה בשנים האחרונות לשכיחה ונפוצה עבור מגוון תרחישים רפואיים כאלה ואחרים, החל מהריון דרך פריצות דיסק ובעיות אורתופדיות ועד אפילו לבחינה של חלל הראש בסקירה אחר מצב נוירולוגי.
מדקס (מדאסיסט)
| 19/05/2021 |
צפיות: 14,029
דירוג: 3.7 מתוך 17 הצבעות
התקבלו 17 דירוגים בציון ממוצע 3.7 מתוך 5
לאור הביקוש הרב אל מול ההיצע המועט יחסית, לפעמים מטופלים נאלצים להמתין זמן רק כדי לקבל זימון תור ל- MRI, כאשר הם לא יכולים להרשות לעצמם לחכות ולהמתין עד שיגיע תורם במסגרת הרפואה הציבורית. לכן, בדיוק בשביל אותם מטופלים קיים פתרון מותאם ואיכותי - פנייה לשירותי MRI פרטי, כאלה שיכולים לאפשר לכם לקבל תשובות בהקדם ולחסוך זמן שלפעמים יכול להציל חיים.

מהי בעצם בדיקת

MRI?


בהמשך לכך, לפני שנצלול לתוך החשיבות שבביצוע צילום MRI ובהקדם, חשוב להסביר קודם כל במה מדובר ומה הבדיקה הזו למעשה מאפשרת לנו לגלות.
בהתאם, בדיקת MRI (Magnetic Resonance Imaging) היא סריקה פנימית של איברי הגוף באמצעות הדים מגנטיים, כאלה שבעקבות קליטת גלי הרדיו שהופנו לעברם מתאפשרת תמונה מפורטת ולפעמים אף בתלת מימד של איברי הגוף השונים.
כמו כן, הבדיקה מאפשרת לצוותים רפואיים לקבל רשמים והדמיות על ושל מצב איברי הגוף מבלי הצורך לבצע בדיקות פולשניות לשווא, כלומר למנוע תהליכים רפואיים מיותרים, כשמן הצד השני בדיקת MRI יכולה לגלות מידע חשוב אודות צורך ניתוחי דחוף שהכרחי לבריאות המטופלים.
בנוסף, מדובר בבדיקה לא מסוכנת שלא נפלטות במסגרתה קרנים מייננות בניגוד לרנטגן לדוגמה, כמו גם כי לעתים מוחדר חומר ניגוד לקראת הבדיקה לווריד כדי לזקק ולחדד את תוצאות הבדיקה.

מי צריך MRI ומתי?


בנוסף, כשמדברים על הצורך השונה שעולה למטופלים בבדיקת MRI, מדברים למעשה על קבוצות גדולות מאוד באוכלוסייה, כשבהתאם זו הסיבה שקיים צורך כה גדול לביצוע צילום MRI בכלל, או צילום MRI באופן פרטי בפרט, פשוט כי מדובר בשירות שתמיד עולה לו צורך – ולפעמים עלולים להמתין עבורו זמן יקר וחסר תחליף.

כחלק משימושי צילום MRI ניתן להצביע על מחלות ובעיות בעמוד השדרה, כמו לדוגמה גידולים פתולוגים, פריצות דיסק, בעיות בזרימת הדם בכלי הדם, כולל מחלות עמוד שדרה ייחודיות. בנוסף, גם לבעיות בכלי הדם השונים כמו חסימה או זרימה לא תקינה של דם בעורקים או בוורידים יש מענה במסגרת בדיקת MRI, כאשר מתבצעות בדיקות MRA ו- MRV בהתאמה.
כמו כן, MRI משמש גם עבור רפואת נשים, כאשר נעשה בו שימוש במסגרת הריון כאשר עוקבים אחר מצבו של העובר באמצעות בדיקה בטוחה ולא מייננת, או על מנת לבחון האם מטופלת סובלת מסרטן שד או בעלת סיכון גבוה לפתח סרטן שד בעתיד.

זקוקים לבדיקת MRI – אין לנו זמן לבזבז!


לעומת זאת, לעתים רבות מטופלים אשר צריכים לעבור בדיקת MRI לא מבינים עד תום את חשיבות קבלת התור בהקדם, או לחליפין לא יודעים שקיימת אפשרות לפנייה לגוף מקצועי פרטי כדי להאיץ את התור ולבצע את הבדיקה מהר משמעותית מהאלטרנטיבה הציבורית.
כלומר ולדוגמה, אם לרופא שלכם הייתה את היכולת להפנות אתכם במיידי לבדיקת MRI, ממש עוד 24 שעות ובלי דיחוי או המתנה להחמרת תסמינים כשזיהוי מוקדם יכול להיות ההבדל בין טיפול מוקדם בסיבוך כלשהו או בזיהוי נגעים שיכולים להפוך לטיפול מורכב הרבה יותר משמעותית בגללו, יש בכלל ספק מה הייתה ההחלטה שמתקבלת?
בדיוק בגלל זה חשוב בעת הצורך לביצוע צילום MRI לעשות את הבדיקה בהקדם האפשרי כדי לדעת ולהבטיח שהבעיה הרפואית שלכם, זו שמלכתחילה הצריכה אתכם בביקור אצל הרופא וכזו שבגללה הרופא החליט שנכון שתבצעו בדיקת MRI, תטופל בהקדם ובאופן שמשליך על כלל טיפולי ההמשך שצפויים לכם בעקבותיה.

אז איך ניתן להזמין צילום MRI באופן פרטי?


בהמשך לכך, עכשיו אחרי שהפנמנו את חשיבות הטיפול הרפואי הפרטי בהינתן מצבים בריאותיים מסכני חיים, כאלה שבהם כל שניה חשובה ואין דקה לבזבז, עולה השאלה איך אפשר למצוא שירות כזה?
בהתאם – אצלנו ב- MedAssist, חברת רפואה פרטית המובילה בישראל לשירותי רפואה דחופים ושלא סובלים דחיפות, קיים מענה לביצוע כל צילומי ה- MRI הרלוונטיים כיום ובהקדם, כשעד ל- 72 שעות בלבד מן הרגע בו נקבע התור כבר תהיו במכון פרטי מהמובילים בישראל, בו יתבצע הטיפול לו אתם זקוקים.
כמו כן, פרט לקביעת התור במכון מוביל ועל ידי אנשי צוות רפואיים מהשורה הראשונה, אנחנו מלווים ומייעצים למטופלים לפני, תוך כדי, ולאחר טיפול, כיצד לנהוג לאור מצבם הרפואי, ומחזיקים בזמינות 24/7 במידת הצורך לשינוי או התאמה.

בדיקת MRI באופן פרטי עם MedAssist – פענוח תוצאות תוך 24 שעות
כמו כן, יתרון נוסף לביצועה של בדיקת MRI באופן פרטי וללא המתנה הוא גם היכולת לקבל פענוח לתוצאות הבדיקה תוך 24 שעות מן הרגע שביצעתם אותה.
כלומר, אתם יכולים בעצם תוך פחות מ- 3 ימי עסקים מן הרגע בו חייגתם לקבלת טיפול – להיות עם תוצאות בדיקת MRI מפוענחת ביד, כשבמידה ומדובר במצב מסכן חיים הזמינות הזו משנה באופן דרמטי את קבלת ההחלטות או התאמת הטיפול שזקוקים לו.
הסיבה שהפענוח או כלל התהליך מתבצעים באופן מהיר יותר היא ש- MedAssist עובדת עם צוות רפואי מהטובים ביותר בישראל כמו גם עם הציוד האיכותי ביותר שקיים כיום בתעשיית הרפואה, כאשר לאור זאת מתאפשר לנו לפענח את בדיקות ה- MRI שלכם בהקדם ולתת לכם מענה איכותי מהיר ונכון למצב הרפואי שלכם.

לסיכום – צריכים בדיקת MRI? אל תשחקו עם החיים שלכם


כמו שאפשר להבין, בדיקת MRI היא כלי ייחודי שמאפשר לנו להציץ פנימה לתוך הגוף שלנו ולהבין מוקדם ככל האפשר אם הכל כשורה – או אם יש צורך לבדק בית מהיר ויסודי.
כמו כן, לפעמים בגלל העומס והביקוש הרב מטופלים רבים שצריכים בדיקת MRI לא זוכים לקיים אותה במועד רלוונטי או נכון להם, כשהפגיעה וההשלכות נופלות עליהם ועל המצב הבריאותי שלהם, כזה שאחר כך לפעמים יש צורך בטיפולים רבים כדי להתמודד עם האיחור באבחון שלו.

לכן, אם אתם צריכים בדיקת MRI פרטי, פנו אלינו ב- MedAssist עוד היום כדי שנוכל להחזיר את השקט לחייכם ולהתאים לכם בהקדם טיפול רפואי איכותי ומהיר.


דרג עד כמה מאמר זה עזר לך

עזר מאד

עזר

טוב

עזר קצת

לא עזר


* המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר. כל המסתמך על המידע המוצג עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה בכפוף לתנאי השימוש באתר