כיצד תוכלו לרכוש מדרסים בצורה הטובה והנכונה ביותר

בחירת יצרן מדרסים, הינה בחירה חשובה, ועל כן הכנו לכם מספר טיפים והמלצות לבחון לפני שתחלו בתהליך ייצור המדרסים.
דירוג: 4.4 מתוך 25 הצבעות
התקבלו 25 דירוגים בציון ממוצע 4.4 מתוך 5

בחירת יצרן מדרסים ומכון אורטופדי ומה כדאי לבדוק לפני הבחירה


בישראל קיימים מעל ל-400 מכוני אורתופדיה שונים, כך שההיצע גדול מן הביקוש. ולכן, יש לזכור כי מדובר בחברות שמונעות על ידי רווח כלכלי, ועל כן, טובתם הכלכלית קודמת לטובתו האישית של הלקוח. המטרה העיקרית של המכונים היא מכירת מדרסים.

הטיפ הראשון – בדיקת הכשרתו של מבצע הבדיקה


כאשר אתם מגיעים לביצוע בדיקת אבחון לסוג המדרס אליו אתם זקוקים, וכמובן בהמשך כאשר עורכים מדידות ומגיעים להזמנת המדרס, חשוב לוודא שהאדם שמבצע את הבדיקה עבר הכשרה של אורטוטיסט בגופים שאחראיים על הכשרת בעלי מקצוע שמתעסקים בייצור מדרסים, והם משרד הבריאות ואוניברסיטת תל אביב. כמו כן, חשוב לבדוק כי שמו של האדם שעומד לפניכם זהה לשם שכתוב על התעודה.

הטיפ השני – מיקום ייצור המדרס


בכדי שתוכלו לוודא שאינכם רוכשים "חתול בשק" , רצוי ומומלץ לשאול היכן נמצא המפעל שאחראי על ייצור המדרסים, משום שכך תוכלו לדעת האם לאותו עסק קיים מפעל שאכן מייצר מדרסים מותאמים אישית או שמא הוא רוכש מדרסים מוכנים, מדביק עליהם ציפוי ומציג אותם בפני הלקוחות כמדרסים מותאמים אישית.

הטיפ השלישי – חשיבות הניסיון בבחירת מכון אורטופדי


קיימים מגוון רחב של סוגי מדרסים, מדרסים רפואיים, שמותאמים עבור כל בעיה רפואית, מדרסים מיוחדים לספורטאים, וכן מדרס שונה ומיוחד עבור כל סוג של ספורט. ולכן, הדרך הטובה ביותר לוודא כי המכון בו תבחרו אכן ידע לפתור את הבעיה הספציפית שלכם היא על פי המלצות וכן על פי זמן הניסיון שרכש המכון בתחום.

הטיפ הרביעי – אבחון נכון ומדידה של הרגל


אחד השלבים המהותיים בקניית מדרסים הוא שלב המדידה בה ניתן לזהות את הבעיה העיקרית בכף הרגל וכיצד ניתן לטפל בה.
במכוני אורתופדיה רבים, המדידה מתבצעת באמצעות הטבעת כף הרגל בתוך קופסת ספוג, שאינה מדויקת. כמו כן, כאשר עושים שימוש בקופסת ספוג, הצורה של כף הרגל מועתקת במנח לא תקין, משום שמדידה מסוג זה נערכת בעמידה או ישיבה, ולאחר מכן נדרש לבצע שינויים ותיקונים רבים לאחר שהמדרסים מוכנים.
כמו כן, חשוב לערוך אבחון נכון עבור הבעיה בכף הרגל, למשל פלטפוס ניתן לאבחון במצב עמידה בלבד, משום שבמצב עמידה ניתן לראות שכף הרגל שטוחה.
שימוש בהטבעת הרגל בקופסת ספוג אינו מהווה פתרון לבעיה, אלא העתקה שלה.
ולכן, חשוב לדעת כי הדרך הנכונה לביצוע המדידה לרגל, היא כאשר כף הרגל נישאת באוויר, ונמצאת במצב הניטרלי שלה ולא נושאת עליה כל משקל.
לקיחת מידות באמצעות תחבושות גבס נעשית כאשר הרגל נמצאת באוויר, ועל כן, תוכלו לקבל מדרס מותאם לחלוטין לכף הרגל הייחודית שלכם.

לסיכום


חשוב לזכור שמדובר בבריאות כפות הרגליים שלכם, הליך בחירת וייצור המדרס מהותי ביותר. בחירה נכונה תאפשר לכם להתמודד עם הבעיה בצורה הטובה ביותר ולכן, חשוב לבחור מכון אורתופדי מקצועי ובעל ניסיון ולא להתפשר.

אורלי אורתופדיה מייצרת מדרסים בהתאמה אישית באופן מדויק לכף הרגל שלכם על פי מידת גבס אישית.


דרג עד כמה מאמר זה עזר לך

עזר מאד

עזר

טוב

עזר קצת

לא עזר


* המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר. כל המסתמך על המידע המוצג עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה בכפוף לתנאי השימוש באתר

יועצים בתחום

  • אורלי אורתופדיה
    אורלי אורתופדיה
    `אורלי אורתופדיה` מתמחים בהתאמה ובייצור של מדרסים אורתופדיים, מדרסים רפואיים ומדרסים לספורטאים. ... קרא עוד