רפואה היברידית פרטית

רפואה היברידית היא רפואה שמשלבת חידושי טכנולוגיה בשירותים המקובלים שניתנים במעבדות, במרפאות, במרכזים הרפואיים ואף בבית, ומטרתה לאפשר לכל אדם לבחור האם לקבל שירותי רפואה באופן מקוון או באופן פיזי במרפאה או בבית בהתחשב ברצונו, בצרכיו ובאילוציו
מדקס (מדאסיסט)
| 01/04/2021 |
צפיות: 2,999
דירוג: 5.0 מתוך 7 הצבעות
התקבלו 7 דירוגים בציון ממוצע 5.0 מתוך 5
לאחרונה, מורגשת תנופה בתחום הרפואה ההיברידית בעיקר בעקבות מגפת הקורונה. אחת מן החברות שמתמחה במתן שירותי רפואה פרטית מתקדמים הינה חברת מדאסיסט. החברה מספקת חוות דעת שנייה, בדיקות השלמה ובירורי המשך, ייעוץ מומחים ובדיקות פרטיות במיטב המעבדות ואף נטילת דגימה בבית המטופל. כמו כן, מדאיסט מאפשרת צמצום זמן ההמתנה לקבלת שירות רפואי באמצעות מציאת תורים פנויים. החברה מעניקה שירותי ייעוץ אדמיניסטרטיבי ועוזרת במיצוי זכויות והסדרי ביטוח.
רפואה היברידית משלבת שירותי רפואה אינטרנטיים בזמינות גבוהה, שניתנים באמצעות הטלפון או לחלופין תוכנת ה"זום", וכן מאפשרת הענקת שירותים רפואיים בדרך של ביקורי בית ובדיקות שמבוצעות בבית הלקוח, החל מבדיקת מומחה ומתן חוות דעת שנייה, ועד לבדיקות דם, בדיקות קורונה, אולטרסאונד ואף חיסוני שפעת.

צורך בהכשרה מיוחדת בכדי לעסוק ברפואה היברידית


כל רופא בודק או גורם אחר מטעם המוסד הרפואי יכול לעסוק ברפואה היברידית, כל עוד יש ביכולתו לשוחח בטלפון, לבדוק ולייעץ מכל מקום שבו הוא נמצא.
יתרונות הרפואה ההיברידית
היתרון המרכזי ברפואה היברידית הוא האפשרות לקבל שירות רפואי מבלי לצאת מהבית. ובכך, חולים שנמצאים בקבוצת סיכון אינם נאלצים להיחשף לסיכוני הדבקה ולהרגיש בטוחים ומוגנים במרחב הבטוח שלהם.

שאלו שאלה כבר עכשיו:
פורום זכויות רפואיות
פורום אורתופדיה - כירורגית כף יד
פורום קרטוקונוס, עדשות מגע

כיצד מתבצעים שירותי הרפואה ההיברידית?


חברת מדאסיסט מציעה ללקוחותיה שירותים רבים ומגוונים בתחום הרפואה ההיברידית. בשלב הראשוני מאפשרת ייעוץ און ליין ופיענוח בדיקות על ידי רופא, באמצעות שיחת טלפון או לחלופין באמצעות תוכנה או אפליקציית וידיאו. בנוסף, מאפשרת החברה שירות אישי בבית הלקוח שכולל מתן חיסונים כנגד שפעת, נטילת דגימות לצורך בדיקות דם, בדיקות קורונה, ואף ביצוע של בדיקות אולטרסאונד, רנטגן ואק"ג.
אנשי הצוות שמגיעים לבית הלקוח מקפידים על לבוש ממוגן מכף רגל ועד ראש בכדי למנוע הדבקה, וכן כל צעד בו נוקטים נעשה רק לאחר אישור המטופל ובתיאום מראש עימו.
חברת מדאסיסט מעניקה לארגוני עובדים ולמקומות עבודה בדיקות קורונה וחיסוני שפעת עבור עובדים במקום העבודה.

האם שירותי רפואה היברידית מתאימים לכולם?


הרפואה ההיברידית נותנת את המענה הראשוני לצורך אבחון, אומנם, כאשר מדובר במצבים מורכבים יותר, יש לערוך אבחוני המשך. למשל, במקרים של דלקת או כאב המצריך טיפול ראשוני יש להגיע למרפאה לשם קבלת טיפול מלא. שירותי הרפואה ההיברידית אינם מתאימים למצבים דחופים המצריכים הגעה לחדר מיון ואף לא לחולים אונקולוגים שצריכים לקבל את הטיפול הדרוש להם בבתי חולים בצירוף מלוא התמיכה האפשרית.

שמירה על פרטיות המטופלים בבדיקה מקוונת


הרופא המטפל הוא האחראי לשמירה על פרטיותם של החולים. חברת מדאיסט מלווה את המטופלים אל הרופאים ואל המכונים הרלוונטיים ואינם דורשים מידע רפואי או מתערבים במסירתו, גם כאשר לקוח כלשהו בוחר לשתף את החברה ביוזמתו במידע רפואי, החברה אינה משתמשת במידע הזה ללא רשותו ואינה מעבירה מידע זה לאף גורם אחר.

נחיצות שירותי הרפואה הפרטית של מדאיסט


אורח החיים המודרני גורם לעלייה ברמת התחלואה, ועל כן מערכות הבריאות במדינה כורעות תחת לחץ. חברת מדאיסט מאפשרת להימנע מסיבוכים בירוקרטיים, מנגישה את הרפואה לציבור ומאפשרת תקשורת נוחה, מהירה וזמינה תוך הענקת יחס אישי והעמדת צרכי הלקוח במרכז.

מדאסיסט מאפשרת ללקוחותיה לקבל שירותי רפואה באופן מהיר שאינו דורש המתנה ושמה דגש על כך שאף מטופל לא ייקלע למצב שבו אין הוא יודע למי לפנות וכיצד להמשיך בירור או טיפול רפואי.


דרג עד כמה מאמר זה עזר לך

עזר מאד

עזר

טוב

עזר קצת

לא עזר


* המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר. כל המסתמך על המידע המוצג עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה בכפוף לתנאי השימוש באתר